Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessurezorgen bij Manchester United voor beslissend duel

Blessurezorgen bij Manchester United voor beslissend duel

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de aanloop naar het beslissende duel met RB Leipzig in de Champions League nogal wat blessurezorgen. Manager Ole Gunnar Solskjaer vreest dat hij dinsdag in Duitsland niet kan beschikken over Edinson Cavani en Anthony Martial. Beide aanvallers vielen zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen competitieduel met West Ham United (1-3).

Cavani startte voor het eerst in de basis, maar de Uruguayaanse spits moest zich in de rust laten vervangen met een spierblessure. Martial viel na een uur spelen uit. De Franse aanvaller heeft last van een dijbeen. ManUnited wist pas in het laatste half uur, met onder anderen de aanvankelijk gespaarde Bruno Fernandes en Marcus Rashford als invallers, een achterstand om te buigen in een zege.

"Hopelijk valt het mee", zei Solskjaer. "We laten een scan maken, hopelijk zijn ze snel terug. Maar we hebben dinsdag al weer een wedstrijd. Het zal dit seizoen wel vaker zo gaan, met al die wedstrijden zo kort achter elkaar. We zullen het soms zonder enkele spelers moeten doen. Ik ben blij met de wissels die ik dan achter de hand heb."

Manchester United heeft tegen Leipzig aan een gelijkspel genoeg om zich te kwalificeren voor de knock-outfase van de Champions League. Beide clubs hebben net als Paris Saint-Germain, dat het uitgeschakelde Basaksehir ontvangt, na vijf wedstrijden 9 punten. Solskjaer mist in ieder geval de geschorste middenvelder Fred. Het biedt kans op een basisplaats voor Donny van de Beek, die tegen West Ham al in de rust werd gewisseld.

Meer uit Voetbal

Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

2 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

3 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

6 uur geleden
Barcelona speelt CL-duel met Eintracht Frankfurt in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.

8 uur geleden
Bondscoach Menzo richt zich na teleurstelling op play-offs

GUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.

9 uur geleden
WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

13 uur geleden