Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessurezorgen bij Manchester United voor beslissend duel

Blessurezorgen bij Manchester United voor beslissend duel

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de aanloop naar het beslissende duel met RB Leipzig in de Champions League nogal wat blessurezorgen. Manager Ole Gunnar Solskjaer vreest dat hij dinsdag in Duitsland niet kan beschikken over Edinson Cavani en Anthony Martial. Beide aanvallers vielen zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen competitieduel met West Ham United (1-3).

Cavani startte voor het eerst in de basis, maar de Uruguayaanse spits moest zich in de rust laten vervangen met een spierblessure. Martial viel na een uur spelen uit. De Franse aanvaller heeft last van een dijbeen. ManUnited wist pas in het laatste half uur, met onder anderen de aanvankelijk gespaarde Bruno Fernandes en Marcus Rashford als invallers, een achterstand om te buigen in een zege.

"Hopelijk valt het mee", zei Solskjaer. "We laten een scan maken, hopelijk zijn ze snel terug. Maar we hebben dinsdag al weer een wedstrijd. Het zal dit seizoen wel vaker zo gaan, met al die wedstrijden zo kort achter elkaar. We zullen het soms zonder enkele spelers moeten doen. Ik ben blij met de wissels die ik dan achter de hand heb."

Manchester United heeft tegen Leipzig aan een gelijkspel genoeg om zich te kwalificeren voor de knock-outfase van de Champions League. Beide clubs hebben net als Paris Saint-Germain, dat het uitgeschakelde Basaksehir ontvangt, na vijf wedstrijden 9 punten. Solskjaer mist in ieder geval de geschorste middenvelder Fred. Het biedt kans op een basisplaats voor Donny van de Beek, die tegen West Ham al in de rust werd gewisseld.

Meer uit Voetbal

Manchester United laat zege glippen tegen West Ham

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach RĂºben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

3 uur geleden
De Graafschap wint zonder fans in Arnhem van Vitesse

ARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.

4 uur geleden
Bosschaart na interim-periode Feyenoord op hoogste trainerscursus

ZEIST (ANP) - Pascal Bosschaart is toegelaten tot de cursus Voetbalcoach 5 voor het seizoen 2026-2027. Het is de hoogste trainerscursus van de voetbalbond KNVB. De oud-voetballer van onder meer FC Utrecht, Feyenoord en ADO Den Haag, werd eerder gepasseerd voor de opleiding die, mits afgerond, de UEFA-PRO-licentie oplevert. Daarmee kan een coach als hoofdtrainer bij een club uit het betaalde voetbal aan de slag.

8 uur geleden
Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

9 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

10 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

10 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

11 uur geleden