Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessurezorgen bij Manchester City om De Bruyne

Blessurezorgen bij Manchester City om De Bruyne

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City vreest dat hij zijn aanvoerder Kevin de Bruyne een tijdje kwijt is. De Belgische spelmaker van de Engelse topclub viel geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Aston Villa (2-0). De Bruyne ging na een uur van het veld bij een stand van 0-0.

"Kevin hield een hand op zijn been, dus ik denk dat het een spierblessure is", zei Guardiola. "Zulke dingen gebeuren als je zoveel wedstrijden moet spelen."

City raakte ook verdediger Kyle Walker kwijt. De Engelsman moest al na amper een half uur het veld verlaten, na een botsing met Villa-captain Jack Grealish. "Als Kyle om een wissel vraagt, dan is er iets aan de hand. Hopelijk valt het mee en was het slechts een schop", zei Guardiola. "Ik heb de dokter nog niet gesproken, dus ik weet niet hoe ernstig het is."

Weinig goals tegen

Manchester City is dankzij zes competitiezeges op rij geklommen naar de tweede plaats in de Premier League, op 2 punten van stadgenoot Manchester United dat een wedstrijd meer speelde. Komend weekeinde neemt City het in de FA Cup op tegen Cheltenham Town. In de laatste vijf officiële duels (inclusief de beker) hoefde de ploeg van Guardiola geen enkele tegentreffer te incasseren.

"Nog belangrijker dan die zes overwinningen op rij, is dat we weer voetballen op een manier die nodig is om kampioen te worden", aldus de Spaanse trainer. "Iedere club wil kampioen worden, maar je moet laten zien dat je dat verdient. We spelen nu op het juiste tempo en krijgen weinig goals tegen. We moeten alleen nog wat effectiever worden voor het doel."

Meer uit Voetbal

Pirlo niet langer kandidaat voor functie bondscoach van Italië

ROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter beschuldigt WK-critici in brief van haatzaaien

ZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.

3 uur geleden
FC Utrecht raakt aanvaller Rodríguez kwijt aan Deportivo Alavés

UTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.

4 uur geleden
Sloveense scheidsrechter WK-finale beëindigt loopbaan

MARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.

4 uur geleden
Doelman Courtois juicht komst Van Bommel als bondscoach toe

BRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.

20 uur geleden
Feyenoord wint in voorbereiding ook van Rayo Vallecano

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is nog altijd ongeslagen tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst won in De Kuip met 2-1 van het Spaanse Rayo Vallecano.

20 uur geleden
Ajax boekt tussen Europese duels door oefenzege op Burnley

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft tussen de twee duels met FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League door een zege geboekt in een oefenwedstrijd met Burnley. De formatie van de nieuwe trainer Míchel won thuis met 2-1 van de uit de Premier League gedegradeerde Engelsen.

21 uur geleden