Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessures zijn de grootste zorg voor Advocaat

Blessures zijn de grootste zorg voor Advocaat

ROTTERDAM (ANP) - Na de eerste training van Feyenoord zei coach Dick Advocaat dat eventuele blessures zijn grootste zorg zijn. "Daar ben ik echt bang voor. Ik heb alle vertrouwen in deze selectie en hoop dat we de opgaande lijn van vorig seizoen kunnen voortzetten. Maar in de breedte zijn we er op achteruit gegaan."

Feyenoord is deze zomer elf voetballers kwijtgeraakt, onder wie vier internationals, vervolgde de geroutineerde trainer. "Dat is niet niks. Onze opzet was de belangrijkste spelers vast te houden. Vooralsnog is dat grotendeels gelukt. Daarnaast wilde ik vier versterkingen. Of dat na 'corona' haalbaar is, moet nog blijken."

Zijn vermoedelijk belangrijkste speler Steven Berghuis, hoewel nog niet helemaal fit, is nog wel in De Kuip te vinden. Maar of dat straks bij het begin van het seizoen nog zo is? "Ik durf het niet te garanderen", aldus Advocaat. "Hijzelf ook niet. Maar er moet wel een heel leuke club komen wil hij vertrekken."

"Een speler moet het gevoel hebben: dit is mijn club", vervolgt de voormalig bondscoach van Oranje. "En Steven heeft dat gevoel bij Feyenoord. Hij heeft een geweldig seizoen achter de rug, is aanvoerder en topscorer. Hij heeft het naar zijn zin hier."

Opmars

Over waar Feyenoord staat, valt vooralsnog geen zinnig woord te zeggen. Advocaat: "Toen het seizoen wegens de coronacrisis werd afgebroken, waren we aan een geweldige opmars bezig. Dat heb ik van me afgezet. Het heeft geen zin in het verleden te leven. We hebben destijds hele goede wedstrijden gespeeld, maar soms wonnen we ook met geluk. In dat opzicht moet het wat stabieler. Dat kan, maar dan moeten we in dat hele drukke programma van straks niet te veel tegenslag krijgen."

Over de doelen voor het komende seizoen wilde Advocaat daarom niet al te veel zeggen. "In elk geval Europees voetbal spelen, dat lijkt me het minste. Maar meer kan ik er niet over zeggen. Het is van zo veel factoren afhankelijk. We weten niet wat er allemaal nog op ons afkomt."

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain op drempel van kampioenschap in Ligue 1

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.

3 uur geleden
AC Milan thuis onderuit tegen Atalanta met De Roon

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.

3 uur geleden
De Jong kampioen met FC Barcelona na zege op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.

3 uur geleden
Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

5 uur geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

6 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

6 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

7 uur geleden