Blessureleed Bayer Leverkusen houdt aan
LEVERKUSEN (ANP) - De blessurezorgen bij de Duitse voetbalclub Bayer Leverkusen houden aan. De nummer 3 van de Bundesliga moet middenvelder Amine Adli voor de rest van het seizoen missen. Adli heeft, terwijl hij bij Jong Frankrijk actief was, banden in zijn rechterknie gescheurd. Leverkusen meldt zondag dat hij dit seizoen niet meer in actie komt.
Leverkusen was Florian Wirtz, Patrik Schick en de Nederlanders Jeremie Frimpong en Timothy Fosu-Mensah al voor langere tijd kwijt. Frimpong blesseerde zich aan de enkel kort nadat bekend was geworden dat hij in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal was opgenomen. Ook hij mist de rest van het seizoen. Drievoudig international Fosu-Mensah is weken afwezig vanwege een peesblessure.
Adli (21) kwam vorige zomer over van Toulouse en speelde dit seizoen al 34 keer voor Leverkusen. Daarin scoorde hij vier keer. Over Wirtz werd gemeld dat hij met succes een operatie aan zijn linkerknie heeft ondergaan. "Het is de eerste stap naar zijn comeback", meldde de geplaagde club.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
12 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
14 uur geleden