Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessureleed Bayer Leverkusen houdt aan

Blessureleed Bayer Leverkusen houdt aan

LEVERKUSEN (ANP) - De blessurezorgen bij de Duitse voetbalclub Bayer Leverkusen houden aan. De nummer 3 van de Bundesliga moet middenvelder Amine Adli voor de rest van het seizoen missen. Adli heeft, terwijl hij bij Jong Frankrijk actief was, banden in zijn rechterknie gescheurd. Leverkusen meldt zondag dat hij dit seizoen niet meer in actie komt.

Leverkusen was Florian Wirtz, Patrik Schick en de Nederlanders Jeremie Frimpong en Timothy Fosu-Mensah al voor langere tijd kwijt. Frimpong blesseerde zich aan de enkel kort nadat bekend was geworden dat hij in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal was opgenomen. Ook hij mist de rest van het seizoen. Drievoudig international Fosu-Mensah is weken afwezig vanwege een peesblessure.

Adli (21) kwam vorige zomer over van Toulouse en speelde dit seizoen al 34 keer voor Leverkusen. Daarin scoorde hij vier keer. Over Wirtz werd gemeld dat hij met succes een operatie aan zijn linkerknie heeft ondergaan. "Het is de eerste stap naar zijn comeback", meldde de geplaagde club.

Meer uit Voetbal

Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

18 minuten geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

32 minuten geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

1 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

2 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

3 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

5 uur geleden
Ajax speelt uitduel met AZ in achtste finales van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.

5 uur geleden