Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessureleed Bayer Leverkusen houdt aan

Blessureleed Bayer Leverkusen houdt aan

LEVERKUSEN (ANP) - De blessurezorgen bij de Duitse voetbalclub Bayer Leverkusen houden aan. De nummer 3 van de Bundesliga moet middenvelder Amine Adli voor de rest van het seizoen missen. Adli heeft, terwijl hij bij Jong Frankrijk actief was, banden in zijn rechterknie gescheurd. Leverkusen meldt zondag dat hij dit seizoen niet meer in actie komt.

Leverkusen was Florian Wirtz, Patrik Schick en de Nederlanders Jeremie Frimpong en Timothy Fosu-Mensah al voor langere tijd kwijt. Frimpong blesseerde zich aan de enkel kort nadat bekend was geworden dat hij in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal was opgenomen. Ook hij mist de rest van het seizoen. Drievoudig international Fosu-Mensah is weken afwezig vanwege een peesblessure.

Adli (21) kwam vorige zomer over van Toulouse en speelde dit seizoen al 34 keer voor Leverkusen. Daarin scoorde hij vier keer. Over Wirtz werd gemeld dat hij met succes een operatie aan zijn linkerknie heeft ondergaan. "Het is de eerste stap naar zijn comeback", meldde de geplaagde club.

Meer uit Voetbal

FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

13 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

15 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

16 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

17 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

18 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

18 uur geleden