Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De personele zorgen bij het kwakkelende Manchester United zijn nog eens toegenomen door het langdurig uitvallen van rechtsback Aaron Wan-Bissaka. De club van coach Erik ten Hag meldt dat de 25-jarige Wan-Bissaka enkele weken niet beschikbaar is vanwege een blessure. De verdediger liep de kwetsuur op afgelopen zaterdag in het duel met Brighton & Hove Albion.

De lijst van geblesseerde spelers bij United is indrukwekkend, twee dagen voor het treffen met Bayern München in de groepsfase van de Champions League. Luke Shaw, Tyrell Malacia en Raphael Varane staan al langer aan de kant, terwijl aanwinst Sofyan Amrabat zijn debuut voor het team nog niet kon maken nadat hij op de training een trap had gekregen. Aankoop Mason Mount is sinds vorige maand geblesseerd, terwijl Kobbie Mainoo, Amad Diallo en Tom Heaton eveneens herstellen van een kwetsuur.

Ten Hag kan evenmin een beroep doen op Jadon Sancho en Anthony. Sancho is voorlopig uit de selectie gezet omdat hij op X kritiek had geuit op Ten Hag. Antony ontbreekt omdat de Braziliaan door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin is beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal de oud-Ajacied niet trainen en spelen bij de club.

Ten Hag beleeft een slechte seizoensstart met Manchester United. De club verloor drie van de eerste vijf competitiewedstrijden en staat 13e in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

9 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

10 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

11 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

11 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

11 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

12 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

13 uur geleden