Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De personele zorgen bij het kwakkelende Manchester United zijn nog eens toegenomen door het langdurig uitvallen van rechtsback Aaron Wan-Bissaka. De club van coach Erik ten Hag meldt dat de 25-jarige Wan-Bissaka enkele weken niet beschikbaar is vanwege een blessure. De verdediger liep de kwetsuur op afgelopen zaterdag in het duel met Brighton & Hove Albion.

De lijst van geblesseerde spelers bij United is indrukwekkend, twee dagen voor het treffen met Bayern München in de groepsfase van de Champions League. Luke Shaw, Tyrell Malacia en Raphael Varane staan al langer aan de kant, terwijl aanwinst Sofyan Amrabat zijn debuut voor het team nog niet kon maken nadat hij op de training een trap had gekregen. Aankoop Mason Mount is sinds vorige maand geblesseerd, terwijl Kobbie Mainoo, Amad Diallo en Tom Heaton eveneens herstellen van een kwetsuur.

Ten Hag kan evenmin een beroep doen op Jadon Sancho en Anthony. Sancho is voorlopig uit de selectie gezet omdat hij op X kritiek had geuit op Ten Hag. Antony ontbreekt omdat de Braziliaan door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin is beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal de oud-Ajacied niet trainen en spelen bij de club.

Ten Hag beleeft een slechte seizoensstart met Manchester United. De club verloor drie van de eerste vijf competitiewedstrijden en staat 13e in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

34 minuten geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

2 uur geleden
Manchester City trekt goede lijn door en wint bij Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).

2 uur geleden
Klaassen geniet van strijdlust Ajax in duel met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen heeft genoten van het spel van Ajax in het thuisduel met Feyenoord (2-0). "Het was misschien niet de meest sprankelende wedstrijd, van beide kanten. Maar als je zo speelt, dan gaan hier weinig teams van ons winnen" , zei de aanvoerder tijdens een flashinterview vlak na de tweehonderdste editie van de klassieker. "Ik heb een echte ploeg gezien. Hard werken hoort erbij, dat is de basis. Als je zo met 2-0 wint en je voelt de hele sfeer hier, dan krijg ik kippenvel."

2 uur geleden
Ajax brengt Feyenoord met counterspel dieper in de problemen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de problemen van Feyenoord vergroot. De ploeg van interim-trainer Fred Grim bezorgde de bezoekers uit Rotterdam de zesde nederlaag in de laatste acht wedstrijden. Davy Klaassen en Jorthy Mokio maakten de doelpunten (2-0).

3 uur geleden
Lammers leidt FC Twente met twee doelpunten langs Go Ahead

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer John van den Brom was dankzij twee doelpunten van Sam Lammers met 2-0 te sterk voor de Deventenaren. De score had hoger uit kunnen vallen.

3 uur geleden
Klaassen en Mokio helpen Ajax aan zege op Feyenoord: 2-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie de thuiswedstrijd tegen Feyenoord met 2-0 gewonnen. Davy Klaassen opende in de dertiende minuut de score in de Johan Cruijff ArenA, waar de Zuid-tribune leeg bleef vanwege een grote vuurwerkactie tijdens een duel met FC Groningen. Jorthy Mokio bepaalde in blessuretijd de eindstand.

3 uur geleden