Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United
MANCHESTER (ANP) - De personele zorgen bij het kwakkelende Manchester United zijn nog eens toegenomen door het langdurig uitvallen van rechtsback Aaron Wan-Bissaka. De club van coach Erik ten Hag meldt dat de 25-jarige Wan-Bissaka enkele weken niet beschikbaar is vanwege een blessure. De verdediger liep de kwetsuur op afgelopen zaterdag in het duel met Brighton & Hove Albion.
De lijst van geblesseerde spelers bij United is indrukwekkend, twee dagen voor het treffen met Bayern München in de groepsfase van de Champions League. Luke Shaw, Tyrell Malacia en Raphael Varane staan al langer aan de kant, terwijl aanwinst Sofyan Amrabat zijn debuut voor het team nog niet kon maken nadat hij op de training een trap had gekregen. Aankoop Mason Mount is sinds vorige maand geblesseerd, terwijl Kobbie Mainoo, Amad Diallo en Tom Heaton eveneens herstellen van een kwetsuur.
Ten Hag kan evenmin een beroep doen op Jadon Sancho en Anthony. Sancho is voorlopig uit de selectie gezet omdat hij op X kritiek had geuit op Ten Hag. Antony ontbreekt omdat de Braziliaan door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin is beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal de oud-Ajacied niet trainen en spelen bij de club.
Ten Hag beleeft een slechte seizoensstart met Manchester United. De club verloor drie van de eerste vijf competitiewedstrijden en staat 13e in de Premier League.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
8 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
13 uur geleden