Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De personele zorgen bij het kwakkelende Manchester United zijn nog eens toegenomen door het langdurig uitvallen van rechtsback Aaron Wan-Bissaka. De club van coach Erik ten Hag meldt dat de 25-jarige Wan-Bissaka enkele weken niet beschikbaar is vanwege een blessure. De verdediger liep de kwetsuur op afgelopen zaterdag in het duel met Brighton & Hove Albion.

De lijst van geblesseerde spelers bij United is indrukwekkend, twee dagen voor het treffen met Bayern München in de groepsfase van de Champions League. Luke Shaw, Tyrell Malacia en Raphael Varane staan al langer aan de kant, terwijl aanwinst Sofyan Amrabat zijn debuut voor het team nog niet kon maken nadat hij op de training een trap had gekregen. Aankoop Mason Mount is sinds vorige maand geblesseerd, terwijl Kobbie Mainoo, Amad Diallo en Tom Heaton eveneens herstellen van een kwetsuur.

Ten Hag kan evenmin een beroep doen op Jadon Sancho en Anthony. Sancho is voorlopig uit de selectie gezet omdat hij op X kritiek had geuit op Ten Hag. Antony ontbreekt omdat de Braziliaan door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin is beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal de oud-Ajacied niet trainen en spelen bij de club.

Ten Hag beleeft een slechte seizoensstart met Manchester United. De club verloor drie van de eerste vijf competitiewedstrijden en staat 13e in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz vreest griep bij carnaval vierende PSV'ers

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.

3 uur geleden
PSV zonder uitrustende Saibari tegen FC Volendam

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.

3 uur geleden
Bondscoach Tuchel verlengt bij Engeland tot en met EK 2028

LONDEN (ANP) - Thomas ​Tuchel ⁠heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. ​De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.

4 uur geleden
Nottingham is na ontslag Dyche toe aan vierde coach dit seizoen

NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen ⁠hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.

7 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

16 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

17 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

1 dag geleden