Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

Blessure Wan-Bissaka vergroot personele zorgen Manchester United

MANCHESTER (ANP) - De personele zorgen bij het kwakkelende Manchester United zijn nog eens toegenomen door het langdurig uitvallen van rechtsback Aaron Wan-Bissaka. De club van coach Erik ten Hag meldt dat de 25-jarige Wan-Bissaka enkele weken niet beschikbaar is vanwege een blessure. De verdediger liep de kwetsuur op afgelopen zaterdag in het duel met Brighton & Hove Albion.

De lijst van geblesseerde spelers bij United is indrukwekkend, twee dagen voor het treffen met Bayern München in de groepsfase van de Champions League. Luke Shaw, Tyrell Malacia en Raphael Varane staan al langer aan de kant, terwijl aanwinst Sofyan Amrabat zijn debuut voor het team nog niet kon maken nadat hij op de training een trap had gekregen. Aankoop Mason Mount is sinds vorige maand geblesseerd, terwijl Kobbie Mainoo, Amad Diallo en Tom Heaton eveneens herstellen van een kwetsuur.

Ten Hag kan evenmin een beroep doen op Jadon Sancho en Anthony. Sancho is voorlopig uit de selectie gezet omdat hij op X kritiek had geuit op Ten Hag. Antony ontbreekt omdat de Braziliaan door zijn ex-vriendin Gabriela Cavallin is beschuldigd van mishandeling. In afwachting van het onderzoek naar deze zaak zal de oud-Ajacied niet trainen en spelen bij de club.

Ten Hag beleeft een slechte seizoensstart met Manchester United. De club verloor drie van de eerste vijf competitiewedstrijden en staat 13e in de Premier League.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

14 minuten geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

14 minuten geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

45 minuten geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

1 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

2 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

4 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

5 uur geleden