Blessure voor Depay in aanloop naar duel met Borussia Dortmund
MADRID (ANP) - Memphis Depay heeft in de aanloop naar de kwartfinale in de Champions League tussen Atlético Madrid en Borussia Dortmund een spierblessure in zijn linkerbeen opgelopen. Het is zeer onzeker of de international kan spelen in de wedstrijd van woensdag in Madrid.
Depay sloot de training van zaterdag af met pijntjes en uit testen bleek de blessure, meldt Atlético via X. De 30-jarige voetballer zal fysiotherapie ondergaan en revalidatietraining in de gym. Atlético heeft nog niet gemeld of Depay niet kan spelen en hoe lang de revalidatie duurt. Volgens de Spaanse krant Marca is Depay echter drie tot vier weken niet inzetbaar.
Atlético speelt woensdag thuis de eerste kwartfinale tegen Dortmund. De returnwedstrijd is op dinsdag 16 april in Duitsland.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
15 uur geleden