Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure verdediger Robertson van Liverpool valt mee

Blessure verdediger Robertson van Liverpool valt mee

LIVERPOOL (ANP) - De enkelblessure van Andy Robertson, linksachter van Liverpool, blijkt mee te vallen. Na onderzoek in het ziekenhuis liet de aanvoerder van het Schotse nationale voetbalelftal weten dat het allemaal "niet al te ernstig is". Vorige seizoen werd Liverpool geplaagd door blessures bij meerdere verdedigers, onder wie de Nederlandse international Virgil van Dijk.

Robertson (27) raakte geblesseerd in het oefenduel op Anfield, dit weekeinde tegen het Spaanse Athletic Club (1-1). "Ik ga elke dag keihard werken aan de revalidatie, om er zo snel mogelijk weer bij te zijn", aldus Robertson. Hij gaf daarbij geen termijn aan.

Liverpool begint zaterdag aan het seizoen in de Premier League met de wedstrijd tegen Norwich. In september heeft Robertson ook nog drie kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap met Schotland op het programma staan.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Feyenoord speelde tegen Utrecht beste wedstrijd

ROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst vindt dat Feyenoord tegen FC Utrecht de beste wedstrijd tot dusver van het seizoen heeft gespeeld. "Zeker als het gaat om de manier waarop we wonnen", zei de trainer van Feyenoord zondag tegen ESPN. Van Bronckhorst zag zijn elftal zondag met 5-0 winnen. Het was de eerste overwinning van de Rotterdammers in De Kuip dit seizoen in de Eredivisie.

58 minuten geleden
Feyenoord laat FC Utrecht in De Kuip met 5-0 kansloos

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.

1 uur geleden
Frans OM begint onderzoek naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi

PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.

2 uur geleden
Onderzoek voetballer Xhaka om vermeende valse coronacertificaten

LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.

6 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

16 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

16 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

17 uur geleden