Blessure verdediger Robertson van Liverpool valt mee
LIVERPOOL (ANP) - De enkelblessure van Andy Robertson, linksachter van Liverpool, blijkt mee te vallen. Na onderzoek in het ziekenhuis liet de aanvoerder van het Schotse nationale voetbalelftal weten dat het allemaal "niet al te ernstig is". Vorige seizoen werd Liverpool geplaagd door blessures bij meerdere verdedigers, onder wie de Nederlandse international Virgil van Dijk.
Robertson (27) raakte geblesseerd in het oefenduel op Anfield, dit weekeinde tegen het Spaanse Athletic Club (1-1). "Ik ga elke dag keihard werken aan de revalidatie, om er zo snel mogelijk weer bij te zijn", aldus Robertson. Hij gaf daarbij geen termijn aan.
Liverpool begint zaterdag aan het seizoen in de Premier League met de wedstrijd tegen Norwich. In september heeft Robertson ook nog drie kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap met Schotland op het programma staan.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden