Blessure verdediger Robertson van Liverpool valt mee
LIVERPOOL (ANP) - De enkelblessure van Andy Robertson, linksachter van Liverpool, blijkt mee te vallen. Na onderzoek in het ziekenhuis liet de aanvoerder van het Schotse nationale voetbalelftal weten dat het allemaal "niet al te ernstig is". Vorige seizoen werd Liverpool geplaagd door blessures bij meerdere verdedigers, onder wie de Nederlandse international Virgil van Dijk.
Robertson (27) raakte geblesseerd in het oefenduel op Anfield, dit weekeinde tegen het Spaanse Athletic Club (1-1). "Ik ga elke dag keihard werken aan de revalidatie, om er zo snel mogelijk weer bij te zijn", aldus Robertson. Hij gaf daarbij geen termijn aan.
Liverpool begint zaterdag aan het seizoen in de Premier League met de wedstrijd tegen Norwich. In september heeft Robertson ook nog drie kwalificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap met Schotland op het programma staan.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
28 minuten geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
1 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
6 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
7 uur geleden