Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure van spits Brobbey van Ajax lijkt mee te vallen

Blessure van spits Brobbey van Ajax lijkt mee te vallen

AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey is zondag mogelijk inzetbaar voor Ajax in het uitduel met AZ. De spits liet zich donderdag vlak voor rust van het gewonnen uitduel met Bodø/Glimt (1-2) in de tussenronde van de Conference League vervangen. Hij kreeg op het kunstgras weer last van een pees bij een knie die hem al langer klachten bezorgt.

"Op het kunstgrasveld heeft hij daar meer last van", zei trainer John van 't Schip na een zwaarbevochten zege van Ajax in het noorden van Noorwegen (1-2). "Dat merkte hij woensdag op de training ook al. Hij hoopt dat hij er tegen AZ bij is, maar het is afwachten."

Ook achter de naam van Jordan Henderson staat nog een vraagteken. De middenvelder miste het uitduel met Bodø/Glimt door een liesblessure die hij afgelopen zondag tijdens een thuisduel met NEC opliep. Een aangeslagen Kristian Hlynsson vroeg ook om een wissel in de slotfase van het duel met de kampioen van Noorwegen. Hij werd vervangen door Kenneth Taylor die in de verlenging het winnende doelpunt maakte.

AZ staat vierde in de Eredivisie, met 3 punten meer dan Ajax. In de laatste vijf seizoenen boekte geen club zoveel competitiezeges op Ajax als AZ. De club uit Alkmaar versloeg Ajax in die periode vijfmaal, tegenover twee gelijke spelen en twee nederlagen. PSV en FC Twente wonnen de laatste vijf seizoenen driemaal van Ajax in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

35 minuten geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

52 minuten geleden
Romário zegt om medische redenen af voor boekpresentatie bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.

1 uur geleden
Ronaldo hoeft geen WK-duels te missen na rode kaart voor elleboog

ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot ziet PSV onder Bosz graag voetballen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-coach Arne Slot liet zich dinsdag vol lof uit over PSV en zijn collega Peter Bosz. "Teams onder Peter zijn altijd leuk om naar te kijken", zei Slot tijdens de persconferentie, een dag voordat beide teams elkaar treffen op de vijfde speeldag van de Champions League.

3 uur geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans ontkent 31 aanklachten

LIVERPOOL (ANP/AFP) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces 31 aanklachten ontkend, waaronder zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

5 uur geleden
Dembélé keert tegen Tottenham zo goed als zeker terug bij PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé maakt woensdag naar alle waarschijnlijkheid weer deel uit van de wedstrijdselectie van Paris Saint-Germain. De 28-jarige aanvaller, winnaar van de Gouden Bal, kwam dit seizoen door verschillende blessures pas vijf keer in actie. Drie weken geleden deed Dembélé voor het laatst mee.

6 uur geleden