Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure van spits Brobbey van Ajax lijkt mee te vallen

Blessure van spits Brobbey van Ajax lijkt mee te vallen

AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey is zondag mogelijk inzetbaar voor Ajax in het uitduel met AZ. De spits liet zich donderdag vlak voor rust van het gewonnen uitduel met Bodø/Glimt (1-2) in de tussenronde van de Conference League vervangen. Hij kreeg op het kunstgras weer last van een pees bij een knie die hem al langer klachten bezorgt.

"Op het kunstgrasveld heeft hij daar meer last van", zei trainer John van 't Schip na een zwaarbevochten zege van Ajax in het noorden van Noorwegen (1-2). "Dat merkte hij woensdag op de training ook al. Hij hoopt dat hij er tegen AZ bij is, maar het is afwachten."

Ook achter de naam van Jordan Henderson staat nog een vraagteken. De middenvelder miste het uitduel met Bodø/Glimt door een liesblessure die hij afgelopen zondag tijdens een thuisduel met NEC opliep. Een aangeslagen Kristian Hlynsson vroeg ook om een wissel in de slotfase van het duel met de kampioen van Noorwegen. Hij werd vervangen door Kenneth Taylor die in de verlenging het winnende doelpunt maakte.

AZ staat vierde in de Eredivisie, met 3 punten meer dan Ajax. In de laatste vijf seizoenen boekte geen club zoveel competitiezeges op Ajax als AZ. De club uit Alkmaar versloeg Ajax in die periode vijfmaal, tegenover twee gelijke spelen en twee nederlagen. PSV en FC Twente wonnen de laatste vijf seizoenen driemaal van Ajax in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

1 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

5 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

8 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

13 uur geleden