Blessure Van Aanholt vergroot zorgen coach Hodgson
LONDEN (ANP) - De blessure van Patrick van Aanholt komt manager Roy Hodgson van Crystal Palace bijzonder slecht uit. "We kunnen ons niet nog een geblesseerde speler veroorloven. Ik hoop dat we deze periode nog doorkomen, maar dan hoop ik toch echt dat de voorzitter van de club ermee instemt vier of vijf spelers erbij te halen", aldus de 72-jarige coach, die Crystal Palace donderdag ondanks het wegvallen van Van Aanholt met 2-1 zag winnen van West Ham United.
De Nederlandse international verliet in de 65e minuut geblesseerd het veld en werd vervangen door zijn landgenoot Jaïro Riedewald. Van Aanholt kreeg opnieuw last van de hamstring, die begin december ook al opspeelde. "Ik denk dat we hem iets te snel weer hebben laten spelen. We zijn door de vele blessuregevallen behoorlijk wanhopig geworden", aldus Hodgson, die hoopt dat het meevalt met de ernst van de kwetsuur. "Hij dacht zelf niet dat er iets was gescheurd of geknapt, maar scans zullen dat moeten uitwijzen."
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Feyenoord heeft zijn goede serie voortgezet met een overwinning op Telstar. De formatie van trainer Giovanni van Bronckhorst won na een zeer vermakelijke wedstrijd met 4-3 in Velsen.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft ook zijn negende wedstrijd in La Liga gewonnen. De koploper van Spanje was in Sevilla met 5-2 te sterk voor nummer 3 Real Betis.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.
4 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.
4 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.
6 uur geleden