Blessure Van Aanholt vergroot zorgen coach Hodgson
LONDEN (ANP) - De blessure van Patrick van Aanholt komt manager Roy Hodgson van Crystal Palace bijzonder slecht uit. "We kunnen ons niet nog een geblesseerde speler veroorloven. Ik hoop dat we deze periode nog doorkomen, maar dan hoop ik toch echt dat de voorzitter van de club ermee instemt vier of vijf spelers erbij te halen", aldus de 72-jarige coach, die Crystal Palace donderdag ondanks het wegvallen van Van Aanholt met 2-1 zag winnen van West Ham United.
De Nederlandse international verliet in de 65e minuut geblesseerd het veld en werd vervangen door zijn landgenoot Jaïro Riedewald. Van Aanholt kreeg opnieuw last van de hamstring, die begin december ook al opspeelde. "Ik denk dat we hem iets te snel weer hebben laten spelen. We zijn door de vele blessuregevallen behoorlijk wanhopig geworden", aldus Hodgson, die hoopt dat het meevalt met de ernst van de kwetsuur. "Hij dacht zelf niet dat er iets was gescheurd of geknapt, maar scans zullen dat moeten uitwijzen."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
4 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.
6 uur geledenGLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.
6 uur geleden