Blessure Van Aanholt vergroot zorgen coach Hodgson
LONDEN (ANP) - De blessure van Patrick van Aanholt komt manager Roy Hodgson van Crystal Palace bijzonder slecht uit. "We kunnen ons niet nog een geblesseerde speler veroorloven. Ik hoop dat we deze periode nog doorkomen, maar dan hoop ik toch echt dat de voorzitter van de club ermee instemt vier of vijf spelers erbij te halen", aldus de 72-jarige coach, die Crystal Palace donderdag ondanks het wegvallen van Van Aanholt met 2-1 zag winnen van West Ham United.
De Nederlandse international verliet in de 65e minuut geblesseerd het veld en werd vervangen door zijn landgenoot Jaïro Riedewald. Van Aanholt kreeg opnieuw last van de hamstring, die begin december ook al opspeelde. "Ik denk dat we hem iets te snel weer hebben laten spelen. We zijn door de vele blessuregevallen behoorlijk wanhopig geworden", aldus Hodgson, die hoopt dat het meevalt met de ernst van de kwetsuur. "Hij dacht zelf niet dat er iets was gescheurd of geknapt, maar scans zullen dat moeten uitwijzen."
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
10 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
15 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
15 uur geleden