Blessure Thiago vergroot zorgen Klopp bij Liverpool
LONDEN (ANP) - Trainer Jürgen Klopp ziet bij Liverpool de ene na de andere middenvelder wegvallen. In de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Fulham viel Thiago kort na rust uit met een hamstringblessure. "We worden gestraft voor iets waar we niets aan kunnen doen", zei Klopp.
De Duitser zag eerder al de middenvelders Curtis Jones en Alex Oxlade-Chamberlain met blessures wegvallen. Naby Keïta ontbrak tegen het naar de Premier League gepromoveerde Fulham vanwege ziekte. Klopp kreeg na het tegenvallende gelijkspel op Craven Cottage (2-2) de vraag of Liverpool de transfermarkt op moet om een nieuwe middenvelder te halen.
"We hebben gezegd dat we geen middenvelder nodig hebben, omdat we er genoeg hebben. Dat is nog steeds zo, alleen zijn er nu veel geblesseerd", aldus Klopp. "Dat is geen fijne situatie, ik ben er ook helemaal niet blij mee. Maar een transfer moet ook op de lange termijn nut hebben. Ik snap de vragen, maar we zijn zeker niet in paniek. We moeten ook afwachten hoe ernstig het bij Thiago is."
Meer uit Voetbal
BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen geleden. De titelverdediger ging met 3-0 onderuit bij het Brighton & Hove Albion van keeper Bart Verbruggen en Pascal Struijk.
6 minuten geledenLONDEN (ANP) - Oranje-internationals Jan Paul van Hecke en Micky van de Ven hebben met Tottenham Hotspur weer een nederlaag geleden in de Engelse competitie. In het eigen stadion werd het zaterdag 3-2 voor Aston Villa. Van Hecke maakte wel een doelpunt.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - De Duitse vrouwenvoetbalcompetitie wordt vanaf het seizoen 2027/2028 organisatorisch onafhankelijk van de mannencompetitie. Daarvoor heeft de Duitse voetbalbond (DFB) vrijdag in een buitengewone vergadering toestemming gegeven.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft vrijdag de eerste plaats in de Franse voetbalcompetitie in handen genomen. Het elftal van de Braziliaanse trainer Filipe Luís versloeg RC Lens in de slotfase met 2-1.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de derde thuiswedstrijd van dit seizoen met ruime cijfers gewonnen. De regerend landskampioen versloeg Union Berlin in de Duitse competitie met 7-0. Bij rust was de stand al 3-0. De van PSV overgekomen Ismael Saibari maakte als invaller zijn eerste doelpunt voor Bayern.
19 uur geledenALMERE (ANP) - Heracles Almelo is in de eerste divisie niet langer zonder puntenverlies. De Overijsselse club ging in de slotfase met 1-0 onderuit bij Almere City FC. De Belg Martin Wasinski maakte in de 80e minuut het doelpunt.
20 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na ruim een maand weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in de Euroborg met 3-0 te sterk voor PEC Zwolle.
20 uur geleden