Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure Thiago vergroot zorgen Klopp bij Liverpool

Blessure Thiago vergroot zorgen Klopp bij Liverpool

LONDEN (ANP) - Trainer Jürgen Klopp ziet bij Liverpool de ene na de andere middenvelder wegvallen. In de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Fulham viel Thiago kort na rust uit met een hamstringblessure. "We worden gestraft voor iets waar we niets aan kunnen doen", zei Klopp.

De Duitser zag eerder al de middenvelders Curtis Jones en Alex Oxlade-Chamberlain met blessures wegvallen. Naby Keïta ontbrak tegen het naar de Premier League gepromoveerde Fulham vanwege ziekte. Klopp kreeg na het tegenvallende gelijkspel op Craven Cottage (2-2) de vraag of Liverpool de transfermarkt op moet om een nieuwe middenvelder te halen.

"We hebben gezegd dat we geen middenvelder nodig hebben, omdat we er genoeg hebben. Dat is nog steeds zo, alleen zijn er nu veel geblesseerd", aldus Klopp. "Dat is geen fijne situatie, ik ben er ook helemaal niet blij mee. Maar een transfer moet ook op de lange termijn nut hebben. Ik snap de vragen, maar we zijn zeker niet in paniek. We moeten ook afwachten hoe ernstig het bij Thiago is."

Meer uit Voetbal

Volendam klopt NAC Breda (2-1) na rode kaarten Holtby en Jensen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.

1 uur geleden
Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

1 uur geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

4 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

6 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

6 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

6 uur geleden