Blessure Thiago vergroot zorgen Klopp bij Liverpool
LONDEN (ANP) - Trainer Jürgen Klopp ziet bij Liverpool de ene na de andere middenvelder wegvallen. In de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Fulham viel Thiago kort na rust uit met een hamstringblessure. "We worden gestraft voor iets waar we niets aan kunnen doen", zei Klopp.
De Duitser zag eerder al de middenvelders Curtis Jones en Alex Oxlade-Chamberlain met blessures wegvallen. Naby Keïta ontbrak tegen het naar de Premier League gepromoveerde Fulham vanwege ziekte. Klopp kreeg na het tegenvallende gelijkspel op Craven Cottage (2-2) de vraag of Liverpool de transfermarkt op moet om een nieuwe middenvelder te halen.
"We hebben gezegd dat we geen middenvelder nodig hebben, omdat we er genoeg hebben. Dat is nog steeds zo, alleen zijn er nu veel geblesseerd", aldus Klopp. "Dat is geen fijne situatie, ik ben er ook helemaal niet blij mee. Maar een transfer moet ook op de lange termijn nut hebben. Ik snap de vragen, maar we zijn zeker niet in paniek. We moeten ook afwachten hoe ernstig het bij Thiago is."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Nederland is voor Jürgen Klopp de ideale tegenstander bij zijn debuut als bondscoach van het Duitse nationale elftal. Dat zei de 59-jarige trainer woensdag tijdens een persconferentie in aanloop naar de Nations League-wedstrijd van donderdag.
2 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo wil zijn duizendste doelpunt het liefst maken in het shirt van Portugal. "Dat zou de kers op de taart zijn, een bekroning van een prachtig verhaal", zei de 41-jarige aanvoerder van Portugal op een bijeenkomst voorafgaand aan de wedstrijd tegen Wales in de Nations League.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.
10 uur geledenOEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.
10 uur geleden