Blessure Shaw biedt Fosu-Mensah kans bij ManUnited
LONDEN (ANP) - Manchester United moet het zondag in de halve finale van de FA Cup tegen Chelsea doen zonder Luke Shaw. De Engelse linksback heeft een blessure, begin deze week opgelopen in het competitieduel met zijn oude club Southampton (2-2). Het biedt Timothy Fosu-Mensah weer kans op speeltijd op Wembley.
De 22-jarige Amsterdammer, drievoudig international van Oranje, had donderdag tegen Crystal Palace een basisplaats omdat naast Shaw ook diens vervanger Brandon Williams niet kon spelen. Williams (19) liep als invaller tegen Southampton schade aan zijn gezicht op. "Luke doet niet mee tegen Chelsea, Brandon is mogelijk wel inzetbaar", zei manager Ole Gunnar Solskjaer. "Hij moet alleen wel de bal goed kunnen zien."
Fosu-Mensah moest dit seizoen lang wachten op zijn kans. Hij maakte in het gewonnen uitduel met Crystal Palace (0-2) zijn eerste speelminuten, op de voor hem ongebruikelijke positie van linksback. De verdediger speelde de hele wedstrijd en nu lonkt op Wembley ook een basisplaats voor hem.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
8 uur geleden