Blessure houdt Brobbey aan de kant bij nieuwe club RB Leipzig
LEIPZIG (ANP) - Brian Brobbey is nog steeds niet volledig hersteld van de hamstringblessure die hij kort voor de knock-outfase van het EK voor spelers onder 21 jaar opliep. Zonder Brobbey, die in de voorbereiding een scheurtje in de hamstring opliep, bleef Jong Oranje steken in de halve finales van dat EK.
De 19-jarige aanvaller van de Duitse club RB Leipzig volgt deze week nog hersteltrainingen in aanloop naar het nieuwe seizoen in de Bundesliga. Leipzig hoopt dat Brobbey volgende week met de selectie kan gaan meetrainen.
Brobbey kwam deze zomer transfervrij over van Ajax. In Amsterdam wilde de spits zijn aflopende contract niet verlengen. Hij zette in maart zijn handtekening onder een lucratief, vierjarig contract bij RB Leipzig. Trainer Julian Nagelsmann stapte daarna over naar Bayern München.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
11 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
14 minuten geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
2 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
3 uur geledenTUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
9 uur geleden