Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure hindert tennisster Swiatek in aanloop Australian Open

Blessure hindert tennisster Swiatek in aanloop Australian Open

ADELAIDE (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft zich ruim een week voor de Australian Open vanwege een schouderblessure afgemeld voor het tweede toernooi van Adelaide, dat maandag begint. De Poolse nummer 1 van de wereld verloor vrijdag in de landencompetitie om de United Cup van de Amerikaanse Jessica Pegula en was na afloop in tranen.

Tennisorganisatie WTA meldde dat Swiatek in Adelaide, waar twee toernooien achter elkaar worden gehouden, niet in actie zal komen "vanwege een blessure aan de rechterschouder". In haar partij tegen Pegula was ze geen schim van de speelster die afgelopen seizoen acht toernooien won waaronder Roland Garros en de US Open. Het leverde haar de titel tennisster van het jaar op bij de WTA.

De Australian Open beginnen op 16 januari.

Meer uit Sport

Venus Williams keert met zege in dubbelspel terug op tennisbaan

WASHINGTON (ANP) - Venus Williams is met een zege teruggekeerd op de tennisbaan. De 45-jarige Amerikaanse was samen met haar landgenote Hailey Baptiste te sterk voor de Canadese Eugenie Bouchard en Amerikaanse Clervie Ngounoue in de eerste ronde van het dubbelspel van het toernooi van Washington: 6-3 6-1.

2 uur geleden
Van Gerwen verslaat Van Barneveld in Nederlandse dartsklassieker

BLACKPOOL (ANP) - Michael van Gerwen staat in de tweede ronde van de World Matchplay. Hij was na een serie matige legs op tijd bij de les tegen Raymond van Barneveld: 10-6.

2 uur geleden
Waterpolsters gaan op voor duel om vijfde plek na zege op Italië

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore in de strijd om de plaatsen vijf tot en met acht gewonnen van Italië: 16-13. De periodestanden waren 6-2 2-4 5-3 3-4.

9 uur geleden
Judobond benoemt Van der Ham als hoofdbondscoach

ARNHEM (ANP) - De Judo Bond Nederland (JBN) heeft Mark van der Ham aangesteld als hoofdbondscoach van het Nationale Training Centrum (NTC). Hij is vanaf 1 augustus verantwoordelijk voor de selectie die op Papendal traint en het talenten- en regioprogramma.

10 uur geleden
Vingegaard gelooft nog altijd dat hij de Tour kan winnen

MONTPELLIER (ANP) - Jonas Vingegaard gelooft er nog altijd in dat hij de Tour de France kan winnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike kondigde op een persconferentie aan dat hij geletruidrager Tadej Pogacar zal blijven aanvallen in de derde week. "Het wordt heel lastig en het gat is groot, maar ik geloof nog steeds dat het kan."

11 uur geleden
Van Baarle vertrekt na het seizoen bij Visma - Lease a Bike

ROTTERDAM (ANP) - Wielrenner Dylan van Baarle neemt na het seizoen afscheid van Visma - Lease a Bike. Dat zei de 33-jarige Nederlander in de wielerpodcast van het AD.

14 uur geleden
Tennisser De Jong maakt sprong op wereldranglijst na finaleplaats

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na zijn finaleplaats in het Zweedse Bastad een grote sprong gemaakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander klom van de 106e naar de 83e plaats.

16 uur geleden