Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blessure gevallen veldrijdster Van Empel lijkt mee te vallen

Blessure gevallen veldrijdster Van Empel lijkt mee te vallen

VAL DI SOLE (ANP) - De blessure die veldrijdster Fem van Empel zaterdag heeft opgelopen tijdens de wereldbekerwedstrijd in Italië lijkt mee te vallen. De leidster in het klassement botste op een besneeuwd en ijzig parcours op een paaltje en moest per brancard worden afgevoerd. Haar ploegleider Tom De Kort zei tegen het Belgische Sporza dat het er vooralsnog goed uitziet.

"De eerste medische onderzoeken op de wedstrijdlocatie hebben gelukkig geen breuken aangetoond bij Fem. Ze zal zondag in Nederland extra onderzoeken ondergaan", aldus haar ploeg Pauwels Sauzen - Bingoal.

Er werd aanvankelijk gevreesd voor een beenbreuk, maar zo ernstig is het niet. Artsen hebben de 20-jarige Van Empel gecontroleerd en pijnstillers gegeven.

Dijbeenspier geplet

Van Empel schreeuwde het uit van de pijn nadat ze was gevallen. De Kort denkt dat de dijbeenspier is geplet tussen het paaltje en het bot. Van Empel was tijdens de parcoursverkenning ook al ten val gekomen.

In het klassement heeft Van Empel, die dit seizoen zes wedstrijden om de wereldbeker won, nog altijd een grote voorsprong op Puck Pieterse. Zij zegevierde in Val di Sole. Van Empel leidt het klassement met 330 punten, Pieterse staat tweede met 265 punten.

Breuken bij Iserbyt

De Belg Eli Iserbyt heeft ook geen breuken overgehouden aan zijn val, meldt Pauwels Sauzen - Bingoal. Het is nog niet bekend of hij ook nader onderzocht wordt.

Meer uit Sport

Verstappen snelst in eerste vrije training Grote Prijs van Canada

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.

4 uur geleden
Verstappen snelst in eerste vrije training Grote Prijs van Canada

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen heeft tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Canada in de Formule 1 de beste tijd neergezet. De Nederlandse wereldkampioen van Red Bull noteerde op het Circuit Gilles Villeneuve 1.13,193. Alexander Albon en Carlos Sainz, beiden uitkomend voor Williams, kwamen tot de tweede en derde tijd.

10 uur geleden
Steenbergen plaatst zich bij NK ook op 100 meter rugslag voor WK

AMERSFOORT (ANP) - Zwemster Marrit Steenbergen heeft bij de Nederlandse kampioenschappen in Amersfoort de titel gewonnen op de 100 meter rugslag. De 25-jarige Friezin kwam in de Amerena tot een tijd van 58,96 seconden. Daarmee voldeed ze ruim aan de limiet voor deelname aan de WK van volgende maand in Singapore. Steenbergen won een dag eerder ook al de 100 meter vrije slag en ook op dat nummer verzekerde ze zich van een WK-ticket.

11 uur geleden
Medvedev uitgeschakeld in kwartfinale van toernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als eerste geplaatste Rus verloor in de kwartfinale van Reilly Opelka: 7-6 (5) 7-6 (5). De Amerikaan was in de eerste ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van de Nederlander Jesper de Jong.

13 uur geleden
Wielrenster Kraak wint tweede etappe van Ronde van Zwitserland

OBERKIRCH (ANP) - Amber Kraak heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Nederlandse renster van de Franse ploeg kwam FDJ-Suez kwam solo over de finish in Oberkirch.

13 uur geleden
Volleyballers boeken tegen Turkije eerste zege in Nations League

XI'AN (ANP) - De Nederlandse volleybalmannen hebben hun eerste overwinning in de Nations League binnen. Het team van bondscoach Joel Banks rekende in Xi'an in China af met Turkije. Het werd 3-1 (21-25 25-22 25-22 25-23). Oranje was de Nations League twee dagen eerder begonnen met een nederlaag (3-1) tegen Polen. China is zaterdagochtend de derde opponent.

13 uur geleden
Pogacar grijpt met ritzege de macht in Critérium du Dauphiné

COMBLOUX (ANP) - Tadej Pogacar heeft de zesde etappe van de Critérium du Dauphiné gewonnen. De Sloveense wielrenner kwam solo over de finish na een rit over ruim 126 kilometer van Valserhône naar Combloux.

13 uur geleden