Blessure Gakpo valt mee, PSV'er mist zondag wel duel met Fortuna
EINDHOVEN (ANP) - De blessure die PSV’er Cody Gakpo heeft overgehouden aan het gewonnen uitduel in de Conference League met FC Kopenhagen (0-4) valt mee. De 22-jarige aanvaller mist wel de thuiswedstrijd van zondag tegen Fortuna Sittard, aldus een woordvoerster van de club. "Vooralsnog meldt hij zich maandag wel gewoon bij Oranje." Dan begint in Zeist de voorbereiding van het Nederlands elftal op de oefeninterlands tegen Denemarken (zaterdag 26 maart) en Duitsland (dinsdag 29 maart)
Gakpo kon donderdag in Denemarken niet verder nadat een tegenstander hem hard had geschopt. Volgens de woordvoerster gaat het om een lichte blessure. "Hij heeft een tik gehad op een enkel en op een knie. Daar heeft hij wat last van, maar er is niets kapot."
PSV, de nummer 2 in de Eredivisie, ontvangt zondag om 16.45 uur Fortuna Sittard, dat vijftiende staat.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
6 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
16 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden