Blessure Feyenoorder Jahanbakhsh lijkt mee te vallen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot maakt zich geen grote zorgen over de blessure van Alireza Jahanbakhsh. De rechtsbuiten haakte geblesseerd af tijdens de warming-up van het thuisduel met RKC Waalwijk (5-1). "Hij voelde eerst wel wat en toen weer niet", zei Slot. "We hebben hem er toen maar uitgelaten."
Slot wees Igor Paixão op het laatste moment als vervanger aan voor het duel met RKC. De Braziliaan scoorde tweemaal tegen de bezoekers uit Waalwijk. Slot moet nu bepalen wie er donderdag als rechtsbuiten aan het thuisduel met AS Roma in de kwartfinale van de Europa League begint.
"Ik ga me nu pas op AS Roma richten", zei de succesvolle coach van Feyenoord. "We hebben vorig jaar met 1-0 van hen verloren in de finale van de Conference League. Ze hebben met Mourinho nog steeds dezelfde trainer. En ze spelen nog steeds op dezelfde manier. Alleen hebben ze er met Paulo Dybala, Nemanja Matic en Georginio Wijnaldum nog drie goede spelers bijgekregen."
"Ik heb respect voor AS Roma", zei Slot. "Ze boeken resultaat met hun spel. Maar ik kijk liever naar Manchester City en Napoli. Daar ben ik eerlijk in."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
4 minuten geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
50 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
57 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.
13 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.
13 uur geleden