Blamage Villarreal in Spaans bekertoernooi
SALAMANCA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zichzelf te kijk gezet door zich in de vierde ronde van de Copa del Rey te laten uitschakelen door een ploeg die op het derde niveau in Spanje uitkomt. Unionistas de Salamanca was verantwoordelijk voor de stunt waarmee de ploeg zich plaatste voor de achtste finales van de strijd om de Spaanse voetbalbeker.
Ilias Akhomach leek met een doelpunt in de 82e minuut een blamage voor zijn ploeg te hebben voorkomen. Maar in de 87e minuut maakte Alfred Planas uit een strafschop gelijk. Dat gebeurde op zondag waarna een defect aan de lichtinstallatie verder spelen onmogelijk maakte. Een dag later vielen in de verlenging geen doelpunten waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Na een lange reeks won de thuisclub met 7-6.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino (56) van de FIFA heeft op woensdag een crisisoverleg met de top van de wereldvoetbalbond in Marokko. Dat hebben bronnen aan het AFP en het ANP bevestigd.
25 minuten geledenTRABZON (ANP) - Een transfer van Mohamed Salah van Liverpool naar Trabzonspor is aanstaande. Zo blijkt uit de uitingen van de Turkse voetbalclub op sociale media. Hoewel de transfer nog niet officieel rond is, deelde Trabzonspor beelden van de Egyptenaar in een vliegtuig in een shirt van de club.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA heeft volgens Britse media, waaronder de BBC en Sky Sports, een crisisoverleg gepland voor woensdag. De top van de wereldvoetbalbond zou in Marokko samenkomen om te overleggen over de ontstane ophef over het inmiddels geschrapte investeringsplan voor het WK.
12 uur geledenPIRAEUS (ANP) - NEC heeft in zijn eerste Europese wedstrijd sinds begin 2009 Olympiakos Piraeus in Griekenland op een gelijkspel gehouden. Het duel tussen de nummer 3 van de Eredivisie van afgelopen seizoen en de Griekse topploeg in de derde voorronde van de Champions League eindigde in 0-0. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag in stadion De Goffert.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft Wouter Goes langer aan zich gebonden. Het contract van de 22-jarige verdediger werd opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. De oude overeenkomst liep medio 2028 af.
16 uur geledenABIDJAN (ANP/AFP) - De voetbalbond van Ivoorkust heeft de Fransman Hervé Renard aangesteld als nieuwe bondscoach. De 57-jarige trainer is de opvolger van Emerse Faé, die na het afgelopen WK vertrok. Renard was tijdens het eindtoernooi twee wedstrijden bondscoach van Tunesië, onder meer tijdens het verloren groepsduel met Nederland.
19 uur geledenBERKANE (ANP/RTR) - Bondscoach Bubista van WK-deelnemer Kaapverdië is aangesteld als coach van de Marokkaanse club Renaissance Berkane. De club meldt dat de 56-jarige trainer, wiens volledige naam Pedro Leitão Brito is, een contract voor twee seizoenen heeft getekend.
23 uur geleden