Blamage Villarreal in Spaans bekertoernooi
SALAMANCA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zichzelf te kijk gezet door zich in de vierde ronde van de Copa del Rey te laten uitschakelen door een ploeg die op het derde niveau in Spanje uitkomt. Unionistas de Salamanca was verantwoordelijk voor de stunt waarmee de ploeg zich plaatste voor de achtste finales van de strijd om de Spaanse voetbalbeker.
Ilias Akhomach leek met een doelpunt in de 82e minuut een blamage voor zijn ploeg te hebben voorkomen. Maar in de 87e minuut maakte Alfred Planas uit een strafschop gelijk. Dat gebeurde op zondag waarna een defect aan de lichtinstallatie verder spelen onmogelijk maakte. Een dag later vielen in de verlenging geen doelpunten waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Na een lange reeks won de thuisclub met 7-6.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jan Paul van Hecke heeft met een doelpunt bijgedragen aan de overwinning van Tottenham Hotspur op Crystal Palace in de Premier League. Het werd 2-0.
23 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn goede reeks voortgezet met een kleine zege op NEC. Het werd 1-0 in het Abe Lenstra-stadion. Dylan Vente was halverwege de tweede helft de maker van het doelpunt.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie optimaal geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Feyenoord. De regerend landskampioen liet hekkensluiter Willem II in het Philips Stadion met 7-0 kansloos. Trainer Jurgen Streppel zat sinds zijn aanstelling van woensdag voor het eerst op de bank bij Willem II.
39 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - De topper in de Bundesliga tussen Bayern München en Borussia Dortmund heeft geen winnaar opgeleverd. De ontmoeting in München tussen de twee koplopers eindigde in 2-2.
53 minuten geledenUDINE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw zijn waarde voor AS Roma bewezen. De Nederlandse aanvaller scoorde in de door zijn club met 5-2 gewonnen uitwedstrijd tegen Udinese één doelpunt. Voor Malen betekende het zijn achtste treffer dit seizoen in de Serie A.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Koploper Feyenoord heeft in de Eredivisie kostbare punten verspeeld. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst miste in de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard de nodige kansen en zag de Limburgers in de slotfase langszij komen: 1-1.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Koploper Manchester City heeft voor de tweede keer op rij verloren in de Premier League. Het elftal van trainer Enzo Maresca ging onderuit tegen nummer 3 Brighton & Hove Albion: 0-1. Vorige week was Aston Villa met 2-1 te sterk voor Manchester City.
3 uur geleden