Blamage Villarreal in Spaans bekertoernooi
SALAMANCA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zichzelf te kijk gezet door zich in de vierde ronde van de Copa del Rey te laten uitschakelen door een ploeg die op het derde niveau in Spanje uitkomt. Unionistas de Salamanca was verantwoordelijk voor de stunt waarmee de ploeg zich plaatste voor de achtste finales van de strijd om de Spaanse voetbalbeker.
Ilias Akhomach leek met een doelpunt in de 82e minuut een blamage voor zijn ploeg te hebben voorkomen. Maar in de 87e minuut maakte Alfred Planas uit een strafschop gelijk. Dat gebeurde op zondag waarna een defect aan de lichtinstallatie verder spelen onmogelijk maakte. Een dag later vielen in de verlenging geen doelpunten waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Na een lange reeks won de thuisclub met 7-6.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ziggo stopt op 1 juli volgend jaar als hoofdsponsor van Ajax. Het bedrijf heeft besloten het aflopende contract niet te verlengen.
52 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.
2 uur geledenTORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
3 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
10 uur geleden