Blamage Atlético op eigen veld tegen hekkensluiter Levante
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich in de Spaanse competitie op eigen veld laten verrassen door Levante. De hekkensluiter van La Liga won met 1-0 in Madrid.
Tien minuten na rust maakte middenvelder Gonzalo Melero het winnende doelpunt. Hij verraste keeper Jan Oblak in de korte hoek. In het restant kwam de thuisploeg niet meer tot scoren, ook niet na het inbrengen van Luis Suárez en João Félix. Ángel Correa dacht diep in blessuretijd met een omhaal gelijk te maken, maar de goal werd afgekeurd wegens een overtreding van José María Giménez. In de slotseconde ging een kopbal van de mee opgekomen Oblak net over.
Levante, dat vorig jaar ook al verraste op hetzelfde veld (0-2), boekte in Wanda Metropolitano pas de tweede zege van het seizoen. Begin dit jaar won Levante thuis van Mallorca (2-0), de enige ploeg die dit seizoen al wist te winnen bij Atlético.
Atlético staat nu op de vijfde plaats, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft om uit te komen in de Europa League. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu evenveel punten als FC Barcelona, dat nog een duel tegoed heeft.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
4 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
11 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
22 uur geleden