Blamage Atlético op eigen veld tegen hekkensluiter Levante
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich in de Spaanse competitie op eigen veld laten verrassen door Levante. De hekkensluiter van La Liga won met 1-0 in Madrid.
Tien minuten na rust maakte middenvelder Gonzalo Melero het winnende doelpunt. Hij verraste keeper Jan Oblak in de korte hoek. In het restant kwam de thuisploeg niet meer tot scoren, ook niet na het inbrengen van Luis Suárez en João Félix. Ángel Correa dacht diep in blessuretijd met een omhaal gelijk te maken, maar de goal werd afgekeurd wegens een overtreding van José María Giménez. In de slotseconde ging een kopbal van de mee opgekomen Oblak net over.
Levante, dat vorig jaar ook al verraste op hetzelfde veld (0-2), boekte in Wanda Metropolitano pas de tweede zege van het seizoen. Begin dit jaar won Levante thuis van Mallorca (2-0), de enige ploeg die dit seizoen al wist te winnen bij Atlético.
Atlético staat nu op de vijfde plaats, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft om uit te komen in de Europa League. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu evenveel punten als FC Barcelona, dat nog een duel tegoed heeft.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
35 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
37 minuten geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
2 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Cyle Larin was de grote man bij Canada in het eerste duel op het WK met Bosnië en Herzegovina. De oud-aanvaller van Feyenoord mocht invallen in Toronto en bezorgde zijn ploeg het eerste punt ooit op een WK (1-1).
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Sterspeler Neymar ontbreekt bij Brazilië in de eerste groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Marokko en mist mogelijk ook de twee daaropvolgende groepswedstrijden tegen Haïti en Schotland. De 34-jarige aanvaller is nog altijd niet hersteld van een kuitblessure.
8 uur geledenTORONTO (ANP) - Gastland Canada heeft zijn openingswedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen. De ploeg van bondscoach Jesse Marsch moest in een uitverkocht Toronto Stadium genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Bosnië en Herzegovina.
8 uur geleden