Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Blamage Atlético op eigen veld tegen hekkensluiter Levante

Blamage Atlético op eigen veld tegen hekkensluiter Levante

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich in de Spaanse competitie op eigen veld laten verrassen door Levante. De hekkensluiter van La Liga won met 1-0 in Madrid.

Tien minuten na rust maakte middenvelder Gonzalo Melero het winnende doelpunt. Hij verraste keeper Jan Oblak in de korte hoek. In het restant kwam de thuisploeg niet meer tot scoren, ook niet na het inbrengen van Luis Suárez en João Félix. Ángel Correa dacht diep in blessuretijd met een omhaal gelijk te maken, maar de goal werd afgekeurd wegens een overtreding van José María Giménez. In de slotseconde ging een kopbal van de mee opgekomen Oblak net over.

Levante, dat vorig jaar ook al verraste op hetzelfde veld (0-2), boekte in Wanda Metropolitano pas de tweede zege van het seizoen. Begin dit jaar won Levante thuis van Mallorca (2-0), de enige ploeg die dit seizoen al wist te winnen bij Atlético.

Atlético staat nu op de vijfde plaats, een plek die aan het einde van het seizoen recht geeft om uit te komen in de Europa League. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu evenveel punten als FC Barcelona, dat nog een duel tegoed heeft.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

22 minuten geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

1 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

2 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

3 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

4 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

4 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

5 uur geleden