Blaar op teen houdt Schuurs aan de kant bij Jong Oranje
BOEDAPEST (ANP) - Perr Schuurs bekeek de training van Jong Oranje in Boedapest dinsdag vanaf de zijkant van het veld. De verdediger van Ajax kon een dag na de zege in de kwartfinale op het Europees kampioenschap tegen Jong Frankrijk (2-1) niet meedoen omdat er op de grote teen van zijn linkervoet een blaar zit.
"Het is wel een flinke blaar, het is helemaal open. Ik moet het laten drogen, dus ik kan beter even geen schoenen aan doen", aldus Schuurs, die denkt dat de blaar is ontstaan door zijn voetbalschoenen. "Ik heb sinds kort nieuwe schoenen. Daar heb ik een week op getraind. Eerder had ik er nog geen last van."
Schuurs, die binnen een hersteltraining afwerkte, doet woensdag normaal gesproken wel weer mee aan de training. De halve finale tegen Jong Duitsland van donderdag komt niet in gevaar, zei hij.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
2 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden