
Blaar op teen houdt Schuurs aan de kant bij Jong Oranje
BOEDAPEST (ANP) - Perr Schuurs bekeek de training van Jong Oranje in Boedapest dinsdag vanaf de zijkant van het veld. De verdediger van Ajax kon een dag na de zege in de kwartfinale op het Europees kampioenschap tegen Jong Frankrijk (2-1) niet meedoen omdat er op de grote teen van zijn linkervoet een blaar zit.
"Het is wel een flinke blaar, het is helemaal open. Ik moet het laten drogen, dus ik kan beter even geen schoenen aan doen", aldus Schuurs, die denkt dat de blaar is ontstaan door zijn voetbalschoenen. "Ik heb sinds kort nieuwe schoenen. Daar heb ik een week op getraind. Eerder had ik er nog geen last van."
Schuurs, die binnen een hersteltraining afwerkte, doet woensdag normaal gesproken wel weer mee aan de training. De halve finale tegen Jong Duitsland van donderdag komt niet in gevaar, zei hij.
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - Girona-middenvelder Donny van de Beek is vier tot vijf maanden uitgeschakeld door een hielblessure. De oud-Ajacied (28) is geopereerd en heeft tot na de start van het nieuwe seizoen nodig om daarvan te herstellen, meldde zijn club.
3 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.
12 uur geledenALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.
12 uur geledenHAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
14 uur geleden