
Binnenstad van Den Haag weer toegankelijk voor verkeer
DEN HAAG (ANP) - De binnenstad van Den Haag is weer toegankelijk voor verkeer. De politie had de wegen afgesloten vanwege het voor vrijdag aangekondigde protest van boeren. Volgens de politie zijn de trucks die de toegangswegen blokkeerden nog wel aanwezig en kan zij als dat nodig is de straten weer afzetten.
De actiegroep Agractie had voor vrijdag om 11.00 uur een actie op het Malieveld aangekondigd. Het zou op het Malieveld een kleine actie worden omdat boeren donderdagavond ook al van zich hadden laten horen bij het Binnenhof om zich te verzetten tegen de veevoermaatregel van het kabinet. Er meldde zich vrijdagochtend slechts een tiental boeren zonder tractor op het Malieveld. Ook elders hebben ze acties aangekondigd.
Meer uit Binnenland
ISTANBUL (ANP) - De vader van de twee Nederlandse jongens die zijn overleden in een hotel in Istanbul, is buiten levensgevaar. Dat meldt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken. De man ligt nog in een ziekenhuis in de Turkse stad en wordt daar verder behandeld.
51 minuten geledenNIEUWVEEN (ANP) - Door een aanrijding in Nieuwveen (Zuid-Holland) is in de nacht van zaterdag op zondag een 19-jarige fietsster uit het naburige Nieuwkoop zwaargewond geraakt. De bestuurder van de betrokken auto, een goudkleurige BMW, is na het ongeluk doorgereden. Zondagochtend heeft de politie een 22-jarige man uit Hoofddorp aangehouden.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Sven Kockelmann presenteert zondagavond een extra uitzending van zijn politieke praatprogramma Café Kockelmann. De extra aflevering staat in het teken van de laatste politieke ontwikkelingen in Den Haag, nu alle bewindslieden van NSC vrijdag ontslag namen. De uitzending is om 21.25 uur te zien op NPO 1.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn zondagochtend al veel bezoekers aanwezig voor de laatste dag van SAIL. De organisatie verwacht dat de drukte gedurende de dag aanhoudt.
3 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het heeft in de nacht van zaterdag op zondag voor het eerst na de hoogzomer plaatselijk gevroren aan de grond, meldt Weeronline. Op de meetpunten Volkel en Eindhoven daalde de temperatuur op klomphoogte naar -0,2 en -0,3 graden. "Dat is uitzonderlijk vroeg, want gemiddeld komt het pas op 28 september tot de eerste grondvorst na de zomer", aldus Weeronline.
3 uur geledenVOORTHUIZEN (ANP) - Bij een ongeval in het Gelderse Voorthuizen zijn twee mensen om het leven gekomen. Dat meldt de politie op X.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bij een schietincident aan de Paul Krugerstraat in het stadsdeel Feijenoord in Rotterdam zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Volgens de politie zijn de slachtoffers bij bewustzijn naar het ziekenhuis gebracht. Er zijn nog geen verdachten aangehouden.
10 uur geleden