Binnenrotte kan 35.000 Feyenoordsupporters herbergen
ROTTERDAM (ANP) - Op het plein waar rond het middaguur Feyenoord wordt gehuldigd voor het winnen van de KNVB-beker, kunnen 35.000 supporters een plekje vinden. Dat meldt de gemeente.
Het plein is opgedeeld in drie vakken. Omstreeks 10.15 uur was het eerste vak ongeveer halfvol, ziet een verslaggever ter plaatse. De belangstelling is beduidend minder dan vorig jaar bij de huldiging voor het landskampioenschap op de Coolsingel. Toen waren er naar schatting zo'n 150.000 supporters aanwezig.
"De Coolsingel is voor het landskampioenschap", aldus de woordvoerder van burgemeester Ahmed Aboutaleb. "Het winnen van de beker verdient een feestje. We hebben gemeend dat deze locatie de juiste is voor deze huldiging."
Meteen na het laatste fluitsignaal zondagavond begonnen medewerkers van de gemeente met het aanbrengen van enkele kilometers aan omheiningen en andere voorzieningen. Een flink aantal wegen rond het plein bij de Markthal in het centrum van de stad is maandag afgesloten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
41 minuten geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
4 uur geleden