Binnenrotte kan 35.000 Feyenoordsupporters herbergen
ROTTERDAM (ANP) - Op het plein waar rond het middaguur Feyenoord wordt gehuldigd voor het winnen van de KNVB-beker, kunnen 35.000 supporters een plekje vinden. Dat meldt de gemeente.
Het plein is opgedeeld in drie vakken. Omstreeks 10.15 uur was het eerste vak ongeveer halfvol, ziet een verslaggever ter plaatse. De belangstelling is beduidend minder dan vorig jaar bij de huldiging voor het landskampioenschap op de Coolsingel. Toen waren er naar schatting zo'n 150.000 supporters aanwezig.
"De Coolsingel is voor het landskampioenschap", aldus de woordvoerder van burgemeester Ahmed Aboutaleb. "Het winnen van de beker verdient een feestje. We hebben gemeend dat deze locatie de juiste is voor deze huldiging."
Meteen na het laatste fluitsignaal zondagavond begonnen medewerkers van de gemeente met het aanbrengen van enkele kilometers aan omheiningen en andere voorzieningen. Een flink aantal wegen rond het plein bij de Markthal in het centrum van de stad is maandag afgesloten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
13 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
16 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
23 uur geleden