Bill Clinton schrijft opnieuw boek met thrillerauteur Patterson
NEW YORK (ANP) - Bill Clinton gaat een tweede boek schrijven met de gerenommeerde thrillerauteur James Patterson, ditmaal over een ontvoeringszaak in de staat New Hampshire waar een voormalig Amerikaans president is neergestreken. De titel wordt 'The President’s Daughter'. Het boek wordt uitgegeven door Hachette en ligt volgens de media in juni 2021 in de winkels.
Het nu 73-jarige duo bundelde in 2018 al eens de krachten, wat resulteerde in 'The president is missing'. Er gingen ruimen 3,2 miljoen exemplaren over de toonbank, onder meer in een Nederlandse vertaling. Volgens Clinton zullen de lezers aan deze tweede thriller evenveel plezier beleven als aan hun debuut.
Meer uit Buitenland
OSLO (ANP/AFP) - De Venezolaanse oppositieleider en Nobelprijswinnaar María Corina Machado is in de nacht van woensdag op donderdag in het openbaar verschenen in Oslo. Dat was te zien via een livestream op haar Instagram-account. Het was haar eerste publieke optreden in elf maanden.
5 minuten geledenMOSKOU (ANP) - Het vredesplan van de Amerikaanse president Donald Trump voor Oekraïne omvat voorstellen om Russische energieleveranties aan Europa te herstellen, grote Amerikaanse investeringen in Russische zeldzame aardmetalen en energie, en het aanwenden van bevroren Russische staatsactiva. Dat schrijft zakenkrant The Wall Street Journal.
2 uur geledenWASHINGTON/OSLO/CARACAS (ANP/AFP/RTR) - President Donald Trump heeft gezegd dat de VS voor de kust van Venezuela een grote olietanker hebben opgebracht. Hij zei dit tegen verslaggevers en voegde eraan toe dat er "meer dingen gebeuren, daar horen jullie later over".
11 uur geledenSOFIA (ANP/AFP) - Tienduizenden Bulgaren hebben in Sofia en andere steden betoogd tegen de regering en tegen corruptie. Begin deze maand waren er ook grote demonstraties van vooral jongeren. Het werd een uiting van Gen Z in Bulgarije genoemd. De coalitieregering trok onder druk van de protestgolf de voorgenomen begrotingsplannen op 3 december in. Volgens Bulgaarse media waren de protesten van woensdag nog groter dan die op 1 december.
11 uur geledenKATHMANDU (ANP/AFP) - Nepal heeft een overeenkomst gesloten met vertegenwoordigers van de Gen Z-protestbeweging. Het gaat om een pakket maatregelen die moeten leiden tot minder corruptie en beter bestuur. Interim-premier Sushila Karki, een voormalige opperrechter, sprak tijdens een plechtigheid in Kathmandu over een "mijlpaal".
14 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Bij een grote operatie van de Franse politie in heel het land zijn woensdag een twintigtal mensen aangehouden omdat ze worden verdacht van het kopen van illegale sekspoppen die een kinderlijk uiterlijk hebben. Vijf van de verdachten zijn bekend bij de politie wegens pedofiele praktijken.
14 uur geledenREYKJAVIK (ANP) - IJsland gaat in navolging van onder meer Nederland en Spanje volgend jaar niet naar het Eurovisie Songfestival. Dat is woensdag besloten tijdens een bestuursvergadering van de publieke omroep RÚV, maakte de omroep zelf bekend. Vorige week maakte de European Broadcasting Union (EBU), de organisator van het songfestival, bekend dat Israël mee mag doen aan de editie van volgend jaar in Oostenrijk. Hierop besloot een aantal landen het evenement te boycotten.
15 uur geleden