Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Biljarter Jaspers bij Masters naar 21e nationale titel

Biljarter Jaspers bij Masters naar 21e nationale titel

BERLICUM (ANP) - Biljarter Dick Jaspers heeft bij de Masters in Berlicum voor de 21e keer de Nederlandse titel driebanden opgeëist. De Brabander was in de finale duidelijk te sterk voor Barry van Beers. Halverwege stond het nog gelijk (21-21) maar het duel tussen de provinciegenoten eindigde na 31 beurten in een 40-26-overwinning voor Jaspers. Die herinnerde zich na afloop dat hij precies dertig jaar geleden zijn eerste nationale titel had veroverd. Tegenstander van toen Rini van Bracht bevond zich onder de toeschouwers.

De organisatie in het Berlicumse Beneluxtheater had goed nieuws. Het is komende zomer de locatie van het Europees kampioenschap. Daar is Jaspers de titelverdediger en zullen vermoedelijk vijf Nederlanders tot de deelnemers behoren.

Jaspers was niet helemaal tevreden over zijn niveau. "Ik sta aan de start van een zwaar jaar en ik weet dat ik niet altijd op mijn best kan zijn. Toch heb ik het gelukkig goed kunnen afmaken tegen John Tijssens en Barry van Beers op de finaledag, twee spelers die heel lastig kunnen zijn", vertelde hij.

Meer uit Sport

NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

1 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

4 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

4 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

8 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

10 uur geleden
De Jong kijkt ondanks verlies terug op mooie verjaardag in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."

1 dag geleden
Eindzege in Giro maakt veel emoties los bij Vingegaard

ROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.

1 dag geleden