Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Biles toch nog kanshebber op zes keer turngoud

Biles toch nog kanshebber op zes keer turngoud

TOKIO (ANP) - Ondanks een val op brug heeft de Amerikaanse turnster Simone Biles zich bij de Olympische Spelen van Tokio geplaatst voor alle finales. Biles kwam tot een score van 14,566 en werd daarmee slechts tiende. Maar omdat voor haar vier Russinnen waren geëindigd van wie er slechts twee naar de finale kunnen, behield het turnfenomeen uit de VS de kans om zes olympische titels te veroveren.

Op brug krijgt ze zeker te maken met Nina Derwael. De Belgische wereldkampioene was de beste met een score van 15,366. Ook op balk, waarop ze in Rio verslagen werd door Sanne Wevers, overtuigde Biles niet met de zevende score. Op sprong was ze de beste in de kwalificaties, op vloer moest ze alleen de Italiaanse routinier Vanessa Ferrari voor zich dulden.

Voor de meerkamp kwalificeerde Biles zich als eerste. Met Team USA moest ze de onder de naam ROC uitkomende Russinnen voorlaten. De eerste finale van de vrouwen is de teamfinale van dinsdag. Biles veroverde in Rio 2016 vier gouden medailles.

Meer uit Sport

Emotionele Leerdam blij dat ze haar hart heeft gevolgd

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.

3 minuten geleden
Leerdam bezorgt Nederland eerste goud op Spelen, zilver voor Kok

MILAAN (ANP) - Jutta Leerdam heeft Nederland het eerste goud bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium de 1000 meter in een olympisch record van 1.12,31. Het zilver ging naar landgenote Femke Kok in 1.12,59. Titelverdedigster Miho Takagi uit Japan greep het brons.

51 minuten geleden
Schulting ontevreden na 1000 meter: dit was niet goed genoeg

MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

1 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat tweede operatie aan gebroken been

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.

2 uur geleden
Zwitserse skiër Von Allmen pakt ook goud op teamcombinatie

BORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.

3 uur geleden
Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

8 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

14 uur geleden