Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bild: Ronaldo wil naar Borussia Dortmund

Bild: Ronaldo wil naar Borussia Dortmund

MANCHESTER (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft zijn zinnen gezet op een vertrek van Manchester United naar Borussia Dortmund. Met dat nieuws komt de Duitse krant Bild.

Ronaldo probeert al langer United te verlaten. De 37-jarige Portugees wil ook dit seizoen in de Champions League voetballen. Trainer Erik ten Hag en de leiding van de Engelse club willen de vedette vooralsnog aan zijn doorlopende contract houden.

Ronaldo sloot dit seizoen later aan bij United. Volgens Britse media zou hij met zijn gedrag de sfeer bij zijn team verpesten. Borussia Dortmund nam na het vorige seizoen afscheid van de Noorse spits Erling Haaland, die nu voor Manchester City speelt. Donyell Malen staat ook onder contract bij de Duitse club, die afgelopen seizoen tweemaal van Ajax verloor in de Champions League.

Volgens Engelse media is United de laatste dagen dringend op zoek naar aanvallende versterkingen. Niet alleen de naam van aanvaller Antony van Ajax is gevallen. Ook João Félix (Atlético Madrid), Arek Milik (Olympique Marseille) en Christian Pulisic (Chelsea) zijn al met een vertrek naar United in verband gebracht.

United is het nieuwe seizoen van de Premier League met twee nederlagen begonnen. Komende maandag komt Liverpool op bezoek.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

39 minuten geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

55 minuten geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

1 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

2 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

3 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

3 uur geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

3 uur geleden