Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bild: Bayern München ontslaat trainer Julian Nagelsmann

Bild: Bayern München ontslaat trainer Julian Nagelsmann

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft per direct trainer Julian Nagelsmann ontslagen. Dat meldt de doorgaans goed ingevoerde krant Bild. De clubleiding van de Duitse recordkampioen zou ontevreden zijn over de verrichtingen op het veld en ziet in de 35-jarige coach de schuldige. Thomas Tuchel is de favoriet om Nagelsmann op te volgen, aldus Bild.

Technisch directeur Hasan Salihamidzic uitte zijn ongenoegen na de nederlaag van 2-1 bij Bayer Leverkusen afgelopen weekeinde. "Dit is Bayern onwaardig. Zo weinig drive, mentaliteit, vechtlust en doorzettingsvermogen heb ik zelden gezien", foeterde hij. Bayern raakte door de nederlaag tegen Leverkusen de koppositie in de Bundesliga kwijt aan rivaal Borussia Dortmund.

Nagelsmann was aan zijn tweede seizoen bezig bij Bayern. Vorig jaar werd hij kampioen met de ploeg. De nu 35-jarige Duitser was de jongste trainer ooit bij de Duitse topclub.

Tuchel zat zonder club nadat hij in september werd ontslagen bij de Engelse club Chelsea. Hij won met de Londense club de Champions League in 2021.

Meer uit Voetbal

Sky News: FIFA ontslaat topman die Infantino bekritiseerde

LONDEN (ANP) - De FIFA heeft topman Kevin Lamour ontslagen. Dat meldt Sky News maandagavond. De FIFA bevestigt het vertrek van Lamour, maar noemt geen reden.

1 uur geleden
Feyenoord huurt Spaanse linksback Javi López van Real Sociedad

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft met Real Sociedad een akkoord bereikt over de transfer van Javier López Carballo. De 24-jarige linkervleugelverdediger wordt dit seizoen gehuurd. Feyenoord kan de Spanjaard daarna definitief overnemen.

2 uur geleden
Ook Schotse voetbalbond trekt steun voor Infantino in

EDINBURGH (ANP/AFP) - De Schotse voetbalbond heeft zijn steun voor de omstreden FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingetrokken na zijn mislukte poging om aandelen in het WK te verkopen. Dat laat algemeen directeur Ian Maxwell maandag weten.

5 uur geleden
Busquets keert als trainer terug bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP/BELGA) - Sergio Busquets keert terug naar FC Barcelona. De voormalige middenvelder van de Catalanen wordt assistent-trainer bij Barcelona B, maakte de Spaanse kampioen maandag bekend.

7 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) opgenomen op intensive care

CAGLIARI (ANP/DPA) - Cagliari-aanvaller Yael Trepy ligt op de intensive care van een ziekenhuis in de Italiaanse stad Sassari. Dat meldt de Serie A-club maandag op haar site. Volgens verschillende Italiaanse media, waaronder La Gazzetta dello Sport, was de 20-jarige Franse voetballer afgelopen weekend betrokken bij een ongeluk in een zwembad.

10 uur geleden
RC Lens verslaat Paris Saint-Germain en wint Franse supercup

LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.

1 dag geleden
Trainer Veldman geniet als Heerenveen de ArenA stil krijgt

AMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."

1 dag geleden