Bijna miljoen kijkers voor RTL Boulevard na afscheid De Vries
AMSTERDAM (ANP) - Zo'n 995.000 mensen hebben donderdagavond gekeken naar RTL Boulevard op RTL 4. Het programma werd uitgezonden vlak na de uitvaart van misdaadverslaggever Peter R. de Vries, een veelgeziene gast in het programma. De uitzending stond op de vierde plek in de lijst van best bekeken programma's, meldt Stichting KijkOnderzoek.
De afscheidsdienst was indrukwekkend, intiem en bij vlagen hartverscheurend, zo zeiden presentatoren Vivienne van den Assem en Luuk Ikink aan het begin van RTL Boulevard. "Het was echt een ontzettend indrukwekkende dag vandaag, een indrukwekkende dienst", vertelde Van den Assem. Volgens haar is er "ontzettend mooi gesproken". "Ik vond dat er heel veel kracht lag in de woorden die uitgesproken werden door zijn dierbaren."
De best bekeken programma's van de avond waren het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1 (1,75 miljoen), De slimste mens op NPO 2 (1,41 miljoen) en het Half acht nieuws op RTL 4 (1,32 miljoen). Het best bekeken SBS-programma was Oranjezomer (683.000).
Meer uit Binnenland
AMERSFOORT (ANP) - De NS start een tijdelijke proef met het verstrekken van gratis treinpassen aan mensen met een laag inkomen in de gemeente Amersfoort. De spoorwegdienst stelt dat mensen beter kunnen meedoen in de samenleving als ze gebruik kunnen maken van de trein. "Reizen is vrijheid."
33 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - Bij het pand dat bedoeld is voor alleenstaande minderjarige asielzoekers aan de Beverspijken in Den Bosch is een vernieling aangericht met een explosief. De politie spreekt op X alleen van een explosie in de straat, maar het Brabants Dagblad en Omroep Brabant schrijven dat het om het gebouw gaat waar de asielopvang gepland was.
1 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - Studenten en medewerkers van de Universiteit Maastricht kunnen ook maandag nog geen gebruik maken van de onderwijssoftware Canvas. Dat levert hinder op voor het geven van onderwijs, maar de colleges gaan wel gewoon door, laat de universiteit weten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De uitbreiding van windenergie op land in Nederland is op een historisch laag niveau. Dat meldt de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) maandag. Voor dit jaar wordt een daling van het totale opwekvermogen verwacht.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het vliegtuig met opvarenden van het Nederlandse cruiseschip Hondius is zondag rond 20.30 uur geland op het vliegveld van Eindhoven. Dat ziet een ANP-verslaggever. Het toestel vertrok rond 16.50 uur vanaf Tenerife, waar de passagiers eerder op de dag van het schip waren gehaald.
7 uur geledenTENERIFE (ANP) - Meer dan negentig van de bijna 150 opvarenden van het door het hantavirus getroffen cruiseschip Hondius zullen tegen het einde van zondag zijn geëvacueerd vanaf de Canarische Eilanden. Dat meldt de Spaanse staatssecretaris van Volksgezondheid, Javier Padilla, in een op sociale media gedeelde video.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Een van de Fransen die aan boord was van het Nederlandse cruiseschip Hondius vertoont symptomen van het hantavirus. Dat schrijft de Franse premier Sébastien Lecornu op X. Alle vijf de Fransen die zijn gerepatrieerd vanaf Tenerife zijn in "strikte isolatie geplaatst tot nader order".
9 uur geleden