Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

HILVERSUM (ANP) - Naar de eerste uitzending van een nieuw seizoen De Avondshow met Arjen Lubach hebben maandagavond bijna een miljoen mensen gekeken. Met 981.000 kijkers neemt de aflevering de vierde plaats in de top 25 van maandag in, blijkt uit de cijfers die Stichting Kijkonderzoek (SKO) dinsdagochtend heeft gepubliceerd.

Met de eerste aflevering van het tweede seizoen van de dagelijkse NPO 1-show scoort Lubach wel minder kijkers dan hij deed met de eerste aflevering van het programma begin dit jaar. Naar de eerste uitzending keken eind februari ruim 1,6 miljoen mensen.

Verderop in de kijkcijferlijst heeft de tweede aflevering van Expeditie Robinson maandag wat kijkers in moeten leveren ten opzichte van vorige week. Er keken 864.000 mensen naar het RTL 4-programma, waar dat er vorige week nog 1,1 miljoen waren. Op SBS6 kreeg Chateau Meiland er met een kijkcijfer van 922.000 juist wat kijkers bij, aangezien er vorige week nog 887.000 mensen naar de start van het nieuwe seizoen van de realitysoap keken.

Het best bekeken programma van de maandag was het NOS Journaal van 20.00 uur, dat 1.625.000 kijkers trok. De tweede plek is met 1.185.000 kijkers voor Kassa van NPO 1 en op drie is het Half Acht Nieuws van RTL 4 te vinden, waar 1.059.000 mensen op afstemden. De top 5 wordt met 931.000 kijkers afgesloten door het NOS Journaal van 18.00 uur.

Meer uit Binnenland

Iraanse ambassadeur ontboden na inbeslagname diplomatieke zending

DEN HAAG (ANP) - De Iraanse ambassadeur moest dinsdagmiddag naar het ministerie van Buitenlandse Zaken om zich te verantwoorden voor een Nederlandse diplomatieke zending die door Iran in beslag is genomen. Het is nog niet bekend of de zending inmiddels is vrijgegeven. Het ministerie spreekt van een "diplomatiek incident" en noemt het "onacceptabel".

1 uur geleden
Anjet Daanje op longlist International Booker Prize

LONDEN (ANP) - Het boek De herinnerde soldaat van de Nederlandse schrijfster Anjet Daanje staat op de longlist van de International Booker Prize. Dat maakte de organisatie achter de prestigieuze prijs voor het beste naar het Engels vertaalde fictiewerk dinsdag bekend.

4 uur geleden
Landelijke intocht Sinterklaas dit jaar in Brabantse Grave

HILVERSUM (ANP) - De landelijke intocht van Sinterklaas is dit jaar in Grave (gemeente Land van Cuijk), meldt de NTR. Sinterklaas komt op zaterdag 14 november aan in de Brabantse plaats. Vorig jaar kwam de goedheiligman aan op Texel.

4 uur geleden
Komend weekend geen treinverkeer van en naar Amsterdam Zuid

AMSTERDAM (ANP) - Op zaterdag 28 februari en zondag 1 maart rijden er geen treinen van en naar station Amsterdam Zuid, meldt ProRail. Dat komt door werkzaamheden. Het station wordt vernieuwd.

6 uur geleden
OM eist in hoger beroep 15 jaar cel en tbs voor doden sekswerker

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag in hoger beroep vijftien jaar cel en tbs met dwangverpleging geƫist tegen de 37-jarige Sander K. voor het verkrachten en doden van Arina Sasina (34) uit Amsterdam. K. sneed het lichaam van de vrouw daarna in stukken. Hij werd opgepakt voordat hij de lichaamsdelen kon laten verdwijnen.

7 uur geleden
Alarmcentrales: dit seizoen voorlopig meer wintersportongelukken

DEN HAAG (ANP) - De alarmcentrales van de ANWB en Eurocross hebben dit wintersportseizoen voorlopig meer hulpverzoeken gekregen na wintersportongelukken vergeleken met vorig jaar. De hulpdiensten staan Nederlandse wintersporters bij na ongevallen. Beide centrales repatrieerden dit jaar al meer dan tweehonderd onfortuinlijke wintersporters.

7 uur geleden
Politie gestopt met algoritme dat criminaliteit voorspelde

DEN HAAG (ANP) - De politie is in december gestopt met het Criminaliteits Anticipatie Systeem (CAS), een algoritme dat het risico op criminaliteit voorspelde. Dat bevestigt de politie na berichtgeving in de Volkskrant. De Algemene Rekenkamer constateerde jaren geleden al dat het algoritme niet voldeed.

7 uur geleden