Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

HILVERSUM (ANP) - Naar de eerste uitzending van een nieuw seizoen De Avondshow met Arjen Lubach hebben maandagavond bijna een miljoen mensen gekeken. Met 981.000 kijkers neemt de aflevering de vierde plaats in de top 25 van maandag in, blijkt uit de cijfers die Stichting Kijkonderzoek (SKO) dinsdagochtend heeft gepubliceerd.

Met de eerste aflevering van het tweede seizoen van de dagelijkse NPO 1-show scoort Lubach wel minder kijkers dan hij deed met de eerste aflevering van het programma begin dit jaar. Naar de eerste uitzending keken eind februari ruim 1,6 miljoen mensen.

Verderop in de kijkcijferlijst heeft de tweede aflevering van Expeditie Robinson maandag wat kijkers in moeten leveren ten opzichte van vorige week. Er keken 864.000 mensen naar het RTL 4-programma, waar dat er vorige week nog 1,1 miljoen waren. Op SBS6 kreeg Chateau Meiland er met een kijkcijfer van 922.000 juist wat kijkers bij, aangezien er vorige week nog 887.000 mensen naar de start van het nieuwe seizoen van de realitysoap keken.

Het best bekeken programma van de maandag was het NOS Journaal van 20.00 uur, dat 1.625.000 kijkers trok. De tweede plek is met 1.185.000 kijkers voor Kassa van NPO 1 en op drie is het Half Acht Nieuws van RTL 4 te vinden, waar 1.059.000 mensen op afstemden. De top 5 wordt met 931.000 kijkers afgesloten door het NOS Journaal van 18.00 uur.

Meer uit Binnenland

Hulporganisaties breiden hulp aan Libanon uit

DEN HAAG (ANP) - Zes Nederlandse hulporganisaties gaan meer noodhulp aan Libanon geven. Ze krijgen daarvoor 3 miljoen euro van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Het geld is onder meer bedoeld om de komende maanden eten en schoon drinkwater te kopen. Door Israƫlische aanvallen zijn veel Libanezen op de vlucht geslagen.

30 minuten geleden
Onderzoek: partijen gebruiken lobbyteksten in programma's

DEN HAAG (ANP) - Politieke partijen gebruiken in hun verkiezingsprogramma's voor de gemeenteraadsverkiezingen regelmatig letterlijke teksten van lobbyisten, zonder dit te vermelden, zegt de Open State Foundation. De organisatie onderzocht in samenwerking met NOS Bureau Regio ruim duizend verkiezingsprogramma's en zo'n 2300 lobbydocumenten uit 37 gemeenten via een geautomatiseerde tekstanalyse.

2 uur geleden
Politie: twee verdachten op fatbike betrokken bij explosie Zuidas

AMSTERDAM (ANP) - De politie is op zoek naar twee verdachten na de explosie bij een kantoorpand op de Amsterdamse Zuidas in de nacht van zondag op maandag. Een politiewoordvoerder zei maandagavond in programma Opsporing Verzocht dat de twee op een fatbike bij het Atrium-gebouw aankwamen.

10 uur geleden
Definitieve eindbedrag 3FM Serious Request ruim 18,8 miljoen euro

HILVERSUM (ANP) - De actie Serious Request van 3FM heeft 18.848.700 euro opgehaald voor Spieren voor Spieren. Het uiteindelijke eindbedrag werd maandag bekendgemaakt. In de week voor kerst was al een recordbedrag van 18,4 miljoen euro binnengehaald, maar daar is dus meer dan vier ton bijgekomen.

11 uur geleden
Erasmus MC opent extern meldpunt voor werkcultuur ic-afdeling

ROTTERDAM (ANP) - Het Erasmus MC gaat een "externe meldmogelijkheid" creƫren waar medewerkers van de intensivecareafdeling anoniem hun ervaringen kunnen delen over de werkcultuur. Dat laat het ziekenhuis maandag weten, na berichtgeving eerder deze maand van NOS, Nieuwsuur en Rijnmond over een angstcultuur.

11 uur geleden
Amerikaanse ambassade veroordeelt explosie op Zuidas Amsterdam

DEN HAAG (ANP) - De Amerikaanse ambassade in Den Haag heeft de explosie op de Zuidas in Amsterdam van afgelopen nacht veroordeeld. De ontploffing gebeurde bij een vestiging van de Amerikaanse Bank of New York Mellon, nadat eerder ook een synagoge in Rotterdam en een joodse school in Amsterdam werden getroffen.

14 uur geleden
Verdachten explosie synagoge Rotterdam vast voor terrorisme

ROTTERDAM (ANP) - De vier verdachten die zijn aangehouden in verband met de explosie bij de synagoge aan het A.B.N. Davidsplein in Rotterdam blijven de komende veertien dagen in de cel. Het Openbaar Ministerie verdenkt ze van het veroorzaken van een explosie, brandstichting en poging tot brandstichting, allemaal met een terroristisch oogmerk.

15 uur geleden