Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

Bijna een miljoen kijkers voor terugkeer Arjen Lubach

HILVERSUM (ANP) - Naar de eerste uitzending van een nieuw seizoen De Avondshow met Arjen Lubach hebben maandagavond bijna een miljoen mensen gekeken. Met 981.000 kijkers neemt de aflevering de vierde plaats in de top 25 van maandag in, blijkt uit de cijfers die Stichting Kijkonderzoek (SKO) dinsdagochtend heeft gepubliceerd.

Met de eerste aflevering van het tweede seizoen van de dagelijkse NPO 1-show scoort Lubach wel minder kijkers dan hij deed met de eerste aflevering van het programma begin dit jaar. Naar de eerste uitzending keken eind februari ruim 1,6 miljoen mensen.

Verderop in de kijkcijferlijst heeft de tweede aflevering van Expeditie Robinson maandag wat kijkers in moeten leveren ten opzichte van vorige week. Er keken 864.000 mensen naar het RTL 4-programma, waar dat er vorige week nog 1,1 miljoen waren. Op SBS6 kreeg Chateau Meiland er met een kijkcijfer van 922.000 juist wat kijkers bij, aangezien er vorige week nog 887.000 mensen naar de start van het nieuwe seizoen van de realitysoap keken.

Het best bekeken programma van de maandag was het NOS Journaal van 20.00 uur, dat 1.625.000 kijkers trok. De tweede plek is met 1.185.000 kijkers voor Kassa van NPO 1 en op drie is het Half Acht Nieuws van RTL 4 te vinden, waar 1.059.000 mensen op afstemden. De top 5 wordt met 931.000 kijkers afgesloten door het NOS Journaal van 18.00 uur.

Meer uit Binnenland

Van Gogh Museum koopt werk dat gold als inspiratiebron

AMSTERDAM (ANP) - Het Amsterdamse Van Gogh Museum heeft een schilderij van de Franse vrouwelijke kunstenaar Virginie Demont-Breton verworven. Het werk was volgens het museum een inspiratiebron voor Van Gogh, die ook een eigen interpretatie van het schilderij maakte.

1 uur geleden
Organisaties Curaçao bezorgd over aantasting historisch erfgoed

WILLEMSTAD (ANP) - Meerdere organisaties die zich inzetten voor het behoud van het Curaçaose erfgoed hebben een brief gestuurd aan UNESCO. Dat hebben ze deze week bekendgemaakt. De organisaties zeggen zich ernstige zorgen te maken over de vele bouwprojecten die volgens hen leiden tot "een teruglopende kwaliteit en aantasting van historisch Willemstad".

4 uur geleden
Nationaal Coördinator ontwikkelt plan tegen moslimdiscriminatie

DEN HAAG (ANP) - De Nationaal Coördinator tegen Discriminatie en Racisme (NCDR) Rabin Baldewsingh gaat een plan ontwikkelen voor de nationale aanpak van moslimdiscriminatie. Dat zei hij donderdagavond tijdens een iftarbijeenkomst in Den Haag.

6 uur geleden
Vrijspraak voor vernielen graven Den Haag, wel cel voor inbraken

DEN HAAG (ANP) - De rechtbank in Den Haag heeft Stefan V. (34) donderdag vrijgesproken van het vernielen van 32 graven en urnen op begraafplaats Westduin in Den Haag en van diefstal van een gedenksteen en een grafmonument in februari en maart vorig jaar. De rechtbank legde hem wel acht maanden cel op voor twee inbraken in vakantiewoningen.

10 uur geleden
OM eist tbs voor onthoofden moeder in Hellevoetsluis

DORDRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft donderdag tbs met dwangverpleging geëist tegen de 32-jarige Jesse R. voor het onthoofden van zijn moeder op 16 april vorig jaar in haar woning aan de Molenstraat in Hellevoetsluis. Volgens het OM is R. volledig ontoerekeningsvatbaar en moet de rechtbank hem ontslaan van rechtsvervolging.

11 uur geleden
Niet haalbaar om alle misbruik te voorkomen, zegt chatbot Grok

AMSTERDAM (ANP) - Ook de makers van chatbot Grok willen voorkomen dat de dienst wordt gebruikt om kindermisbruik te creëren. "Maar het volledig elimineren van elk misbruik is niet haalbaar, er zullen altijd gebruikers zijn die beveiligingsmaatregelen omzeilen", hebben de advocaten van het platform gezegd. Grok is eigendom van het bedrijf xAI van Elon Musk.

12 uur geleden
Veroordeelde kunstrover weer vast na vlucht

DEN HAAG (ANP) - Een 63-jarige man die een celstraf uitzit voor geruchtmakende kunstroven zit weer gevangen, nadat hij in januari op de vlucht was geslagen. Hij ging ervandoor toen hij zelfstandig van de gevangenis in Nieuwegein naar een beperkt beveiligde afdeling van een andere gevangenis mocht.

13 uur geleden