Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna 1,9 miljoen kijkers voor honderdste Zondag met Lubach

Bijna 1,9 miljoen kijkers voor honderdste Zondag met Lubach

HILVERSUM (ANP) - Bijna 1,9 miljoen kijkers stemden zondag af op de honderdste aflevering van Zondag met Lubach. Het was ook de laatste aflevering van de elfde reeks. De honderdste aflevering van het satirische VPRO-programma staat in de top 3 van de best bekeken programma's van de zondagavond. Die lijst wordt aangevoerd door Boer zoekt vrouw, met maar liefst 3.625.000 kijkers, gevolgd door het NOS Journaal, dat 3 miljoen kijkers aan zich wist te binden.

De start van het nieuwe seizoen van Draadstaal trok zondagavond 730.000 kijkers naar NPO 3. Jeroen van Koningsbrugge en Dennis van de Ven maakten het leeuwendeel van het nieuwe seizoen al voor de coronacrisis, maar de actuele sketches met Fred en Ria nemen ze los van elkaar op en ook zonder visagist.

Op1 verruilde zondag de studio in Amsterdam voor de Kruisherenkapel in Uden, het Brabantse dorp dat hard getroffen is door het coronavirus. Deze speciale locatie-uitzending en zondageditie van Op1 met Jeroen Pauw en Fidan Ekiz trok 1.205.000 kijkers.

Meer uit Binnenland

Organisatie demo Malieveld verwacht ruim 37.000 mensen

DEN HAAG (ANP) - De organisatoren van een demonstratie zondag in Den Haag tegen het kabinetsbeleid rond Israël zeggen al ruim 37.000 aanmeldingen te hebben gekregen. Volgens een woordvoerster staat dat nog los van organisaties die zich later bij de manifestatie hebben aangesloten.

1 uur geleden
Pro-Palestinademonstranten protesteren bij viering CIDI

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n honderd pro-Palestinademonstranten protesteren zondagochtend bij het gebouw van het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT) in Amsterdam, waar het Centrum Informatie en Documentatie Israël (CIDI) zijn 50-jarig bestaan viert. Een verslaggever van het ANP ziet mensen met Palestijnse vlaggen en bordjes met daarop teksten als 'Not in my name' en 'Tegen genocide'. Het gebouw is volgens een woordvoerder van het CIDI besmeurd met rode verf.

1 uur geleden
Negen woningen in Den Haag ontruimd door brand

DEN HAAG (ANP) - In een portiekwoning aan de Pluvierstraat in Den Haag heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Negen huizen in de wijk Duindorp moesten worden ontruimd, drie zijn onbewoonbaar geraakt, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio. De bewoners van die huizen moeten de nacht elders doorbrengen. Niemand raakte gewond.

3 uur geleden
Luid applaus voor Claude in stadion Basel

BASEL (ANP) - De tienduizenden fans die de finale van het Eurovisie Songfestival volgen in het St. Jakob-Park, het voetbalstadion van FC Basel, hebben Claude na zijn optreden een groot applaus gegeven. Dat is te horen op beelden die de Basler Zeitung verspreidt.

11 uur geleden
150 à 200 mensen bijeen in Katwijk voor demonstratie

KATWIJK (ANP) - Bij een demonstratie in Katwijk waren zaterdag zo'n 150 à 200 mensen aanwezig, zag een verslaggever van het ANP. Mensen kondigden eerder een demonstratie aan "tegen een mogelijke pro-Palestinademonstratie" en de gemeente zei rekening te houden met een grote groep deelnemers. In Katwijk is zaterdagavond geen pro-Palestijns protest bezig.

14 uur geleden
Zes fietsers gewond door aanrijding in Cadzand, vrouw opgepakt

CADZAND (ANP) - In Cadzand in Zeeland zijn zes fietsers gewond geraakt door een aanrijding, meldt de politie. De bestuurster van een auto is aangehouden voor het rijden onder invloed.

15 uur geleden
Viswinkel Amsterdam weer zes maanden dicht na beschieting

AMSTERDAM (ANP) - Een viswinkel aan het Waterlandplein in Amsterdam-Noord die in de nacht van dinsdag op woensdag werd beschoten, is zaterdag gesloten voor zes maanden, meldt de gemeente. De winkel was net een week weer open na een eerdere gedwongen sluiting van zes maanden, ook vanwege beschietingen.

15 uur geleden