Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna 175.000 tickets verkocht voor Indy 500

Bijna 175.000 tickets verkocht voor Indy 500

INDIANAPOLIS (ANP) - Voor de komende Indy 500 zijn bijna 175.000 tickets verkocht. De beroemde aurorace op de 'Brickyard', het ovalen circuit van Indianapolis, wordt verreden op 23 augustus. "Het aantal klopt, maar ik zeg er wel bij dat de meeste kaartjes al waren verkocht voordat het coronavirus uitbrak", zei een woordvoerder van de Indianapolis Motor Speedway.

De Indy 500 stond gepland voor 24 mei, maar moest vanwege het virus worden uitgesteld. De autorace trekt doorgaans 250.000 tot 300.000 bezoekers, dus 175.000 is beduidend minder. Het is echter de vraag of het circuit al die toeschouwers naar binnen mag laten, want bij de meeste sportevenementen in de Verenigde Staten is publiek nog niet welkom. De IndyCar Series kondigde voor de eerstkomende race, op 12 juli in Plymouth, aan dat toeschouwers weer welkom zijn, onder strikte hygiënevoorwaarden en met inachtneming van sociale afstand.

Het virus grijpt in Amerika nog om zich heen. Op donderdag zijn meer dan 37.000 besmettingen genoteerd.

De Nederlander Rinus van Kalmthout is coureur in de IndyCars.

Meer uit Sport

Verstappen kijkt uit naar racen in het donker op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.

1 uur geleden
Sinner met 31e masterszege op rij naar kwartfinale in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.

5 uur geleden
Gehavende wielrenner Kelderman verlaat Giro d'Italia

CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.

11 uur geleden
Basketballer LeBron James twijfelt over toekomst in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.

13 uur geleden
NOC*NSF bevestigt formele gesprekken Thialf voor Spelen 2030

HEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.

1 dag geleden
Organisatie Spelen 2030 wil 'exclusieve gesprekken' met Thialf

HEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.

1 dag geleden
Tennisser Sinner probleemloos naar vierde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.

1 dag geleden