Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijna 1,5 miljoen kijkers voor terugkeer Vandaag Inside

Bijna 1,5 miljoen kijkers voor terugkeer Vandaag Inside

HILVERSUM (ANP) - De terugkeer van Vandaag Inside heeft maandagavond bijna 1,5 miljoen kijkers getrokken. De SBS6-talkshow staat daarmee volgens Stichting KijkOnderzoek op de tweede plek in de top 25 van best bekeken programma's van de dag. Het NOS Journaal (NPO 1) werd met ruim 1,7 miljoen kijkers het best bekeken.

Vandaag Inside keerde maandag na twee weken terug op televisie. Op 29 april besloten Johan Derksen, Wilfred Genee en René van der Gijp te stoppen nadat ophef was ontstaan over een bekentenis van Derksen. Hij zei dat hij een halve eeuw geleden een bewusteloze vrouw had gepenetreerd met een kaars. Derksen herriep later zijn verhaal en zei dat er toch geen penetratie had plaatsgevonden. Na gesprekken met Talpa besloten de mannen toch door te gaan met het programma. In de aflevering van maandag verklaarde Derksen dat hij geen sorry gaat zeggen, maar dat het niet zijn bedoeling is geweest om "mensen die echt getroffen zijn door seksueel geweld" te pijnigen.

Vandaag Inside is de grote hit van SBS6. Veronica Inside, zoals het programma vroeger heette, trok in 2019, 2020 en 2021 gemiddeld rond de 620.000 kijkers. Sinds januari 2022 is Vandaag Inside dagelijks te zien op SBS6 en ligt het gemiddelde aantal kijkers tussen de 800.000 en 900.000. De aflevering van 29 april, toen Derksen, Genee en Van der Gijp aangaven te stoppen vanwege de commotie, trok ruim 1,3 miljoen kijkers.

Meer uit Binnenland

Consumentenbonden willen actie van Brussel tegen nepadvertenties

DEN HAAG (ANP) - De Consumentenbond en 28 zusterorganisaties in andere landen willen dat de Europese Commissie in actie komt tegen nepadvertenties online. Volgens de organisaties doen bedrijven als Google, Meta en TikTok te weinig tegen financiële fraude.

37 minuten geleden
OM zwijgt over operatie om Jos Leijdekkers aan te houden

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) wil niets officieels kwijt over pogingen om de gezochte crimineel Jos Leijdekkers aan te houden. Volgens bronnen van De Telegraaf hebben speciale eenheden van de politie samen met mariniers tot twee keer toe op het punt gestaan om de 34-jarige Bolle Jos op te pakken voor de West-Afrikaanse kust.

57 minuten geleden
SCP: steun voor zwaarbelaste mantelzorgers relevanter dan ooit

DEN HAAG (ANP) - Goede regelingen en ondersteuning voor mantelzorgers zijn "relevanter dan ooit" om te voorkomen dat mensen overbelast raken door de hulp die ze aan anderen bieden. Die conclusie trekken onderzoekers van het Sociaal en Cultureel Planbureau (SCP) in een rapport over mantelzorg in Nederland. Ze becijferen daarin dat een groeiend aantal mantelzorgers zich "ernstig belast" voelt. De omvang van deze groep is in tien jaar tijd met de helft toegenomen: van zo'n 400.000 tot ongeveer 600.000 mensen.

6 uur geleden
Missie vermiste Nederlander op Saba gewijzigd naar zoeken lichaam

THE BOTTOM (ANP) - De zoektocht naar de vermiste Nederlander op Saba verandert van reddingsoperatie naar het zoeken naar het lichamelijk overschot. Dat melden de autoriteiten van het Caribische eiland op hun website.

6 uur geleden
COA-baas: 500 plekken nodig voor gewone situatie bij Ter Apel

HILVERSUM (ANP) - Er zijn per direct 500 nieuwe opvangplekken voor asielzoekers nodig "om de situatie in Ter Apel weer gewoon te krijgen", zei bestuursvoorzitter Joeri Kapteijns van het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) woensdagavond in het tv-programma Nieuwsuur. De komende tijd zijn dat er nog veel meer, vertelde hij.

9 uur geleden
Op dit moment geen plek voor 30 asielzoekers in Ter Apel

TER APEL (ANP) - Op dit moment is er in de overvolle aanmeldlocatie in Ter Apel voor ongeveer dertig asielzoekers geen opvangplek beschikbaar, meldt het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA). Het is onduidelijk of er voor hen in de nacht van woensdag op donderdag opvang geregeld kan worden.

11 uur geleden
Stadskanaal laat asielzoekers Ter Apel niet buiten slapen

STADSKANAAL (ANP) - De gemeente Stadskanaal gaat ervoor zorgen dat asielzoekers voor wie geen plaats is in het opvangcentrum in Ter Apel, niet buiten hoeven te slapen in de nacht van woensdag op donderdag. Dat meldt burgemeester Klaas Sloots woensdagavond in een verklaring. "Wij springen bij als het echt niet anders kan", aldus de burgemeester van de buurgemeente.

11 uur geleden