Bijlow viert prachtige verjaardag met zege op Bayern München
ROTTERDAM (ANP) - Met een grote glimlach en een bokaal voor beste speler van de wedstrijd onder zijn arm wandelde Justin Bijlow na een spectaculaire zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) door de catacomben van De Kuip. "Dit is heerlijk", jubelde hij op zijn 27e verjaardag. "Het begon voor mij vanochtend met een cadeau van mijn dochter en mijn vriendin. En ik eindig zo. Dit is echt wel een topverjaardag. Beter kan niet hoor."
Bijlow was een van de uitblinkers bij Feyenoord, samen met Santiago Giménez die tweemaal scoorde. Hij voorkwam vlak voor rust met een schitterende reflex een treffer van Harry Kane en stond na rust treffers van Jamal Musiala en Leroy Sané in de weg. "Dit doet wel iets met me", zei Bijlow die het seizoen als tweede doelman begon achter Timon Wellenreuther. "Er is veel gebeurd, dit had ik wel nodig."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
17 minuten geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
35 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder de Japanse WK-gangers Ayase Ueda en Tsuyoshi Watanabe, maar met Raheem Sterling aan het laatste eredivisieduel van het seizoen. Trainer Robin van Persie geeft Sterling een basisplaats, vertelde hij vrijdag bij een persconferentie in aanloop naar het duel met PEC Zwolle.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.
3 uur geleden