Bijlow viert prachtige verjaardag met zege op Bayern München
ROTTERDAM (ANP) - Met een grote glimlach en een bokaal voor beste speler van de wedstrijd onder zijn arm wandelde Justin Bijlow na een spectaculaire zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) door de catacomben van De Kuip. "Dit is heerlijk", jubelde hij op zijn 27e verjaardag. "Het begon voor mij vanochtend met een cadeau van mijn dochter en mijn vriendin. En ik eindig zo. Dit is echt wel een topverjaardag. Beter kan niet hoor."
Bijlow was een van de uitblinkers bij Feyenoord, samen met Santiago Giménez die tweemaal scoorde. Hij voorkwam vlak voor rust met een schitterende reflex een treffer van Harry Kane en stond na rust treffers van Jamal Musiala en Leroy Sané in de weg. "Dit doet wel iets met me", zei Bijlow die het seizoen als tweede doelman begon achter Timon Wellenreuther. "Er is veel gebeurd, dit had ik wel nodig."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden