Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow verdedigt doel van Feyenoord in finale met AS Roma

Bijlow verdedigt doel van Feyenoord in finale met AS Roma

TIRANA (ANP) - Justin Bijlow verdedigt vanaf 21.00 uur het doel van Feyenoord in de finale van de Conference League tegen AS Roma. De 24-jarige doelman viert tijdens de eindstrijd in de Arena Kombëtare van Tirana na ruim twee maanden zijn rentree in het doel van de ploeg uit Rotterdam.

Bijlow liet zich in maart aan een voet opereren en ging ervan uit dat zijn seizoen voorbij was. Maar met de finale van de Conference League in aantocht zette hij toch alles op alles om fit te worden. Ondanks een gebrek aan wedstrijdritme krijgt hij van trainer Arne Slot de voorkeur boven Ofir Marciano, de Israëliër die afgelopen maanden met wisselend succes bij Feyenoord onder de lat stond.

De basisformatie van Feyenoord voor de eerste Europese finale sinds 2002 kent geen verrassingen. Jens Toornstra, normaal gesproken de aanvoerder, moet genoegen nemen met een plaats op de bank.

Bij AS Roma heeft oud-Feyenoorder Rick Karsdorp een basisplaats. Ook Henrikh Mkhitaryan verschijnt aan de aftrap. De aanvaller uit Armenië scoorde vijf jaar geleden voor Manchester United in de finale van de Europa League tegen Ajax (2-0).

Opstellingen

Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Kökçü; Nelson, Dessers en Sinisterra.

AS Roma: Rui Patricio; Karsdorp, Mancini, Smalling, Ibañez en Zalewski; Zaniolo, Pellegrini en Cristante; Abraham en Mkhitaryan.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verder achterop bij Barcelona na verlies tegen Celta

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.

15 minuten geleden
Napoli herovert koppositie in Serie A door zege op Juventus

NAPELS (ANP) - Napoli heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A heroverd. De club versloeg met Noa Lang en Sam Beukema in de basis Juventus met 2-1. Het was de derde zege op rij voor de Napolitanen, die op 31 punten komen. Inter heeft er 30. AC Milan kan op gelijke hoogte komen als het maandag bij Torino wint.

37 minuten geleden
Voetbalsters Ajax veel te sterk voor FC Utrecht: 8-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zich hersteld van de ruime nederlaag (7-1) die de ploeg twee weken geleden leed bij PEC Zwolle. Het team van coach Anouk Bruil won ditmaal zelf met grote cijfers van FC Utrecht: 8-0.

4 uur geleden
Sparta stijgt na winst tegen NAC naar negende plaats

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is door een thuisoverwinning tegen NAC Breda naar de negende plaats van de Eredivisie geklommen. De Rotterdammers wonnen op Het Kasteel met 1-0 door een doelpunt van Shunsuke Mito. Sparta heeft na vijftien wedstrijden 20 punten. NAC staat zeventiende met 12 punten.

4 uur geleden
Trainer Kruys verlengt contract bij FC Volendam tot medio 2028

VOLENDAM (ANP) - Trainer Rick Kruys (40) heeft zijn aflopende contract bij FC Volendam verlengd tot medio 2028. Dat heeft de club zondag bekendgemaakt. Eerder op de dag verloor het elftal van Kruys thuis met 3-2 van NEC. FC Volendam staat op de vijftiende plaats.

5 uur geleden
NEC na winst bij FC Volendam op derde plaats Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - NEC staat na vijftien speelronden op de derde plaats van de Eredivisie. Het elftal van coach Dick Schreuder won zondag bij FC Volendam: 2-3. NEC heeft na vijftien wedstrijden 27 punten en houdt Ajax 1 punt en AZ 2 punten achter zich. FC Volendam is vijftiende met 14 punten.

6 uur geleden
AZ verspeelt in Eredivisie ook punten tegen Go Ahead Eagles

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Eredivisie opnieuw punten laten liggen. Na achtereenvolgende nederlagen tegen PSV (1-5), sc Heerenveen (3-1) en FC Twente (1-0), wist het elftal van trainer Maarten Martens voor eigen publiek ook niet te winnen van Go Ahead Eagles: 2-2. AZ won woensdag in de tweede ronde van de KNVB-beker wel van PEC Zwolle: 1-3.

6 uur geleden