Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow verdedigt doel van Feyenoord in finale met AS Roma

Bijlow verdedigt doel van Feyenoord in finale met AS Roma

TIRANA (ANP) - Justin Bijlow verdedigt vanaf 21.00 uur het doel van Feyenoord in de finale van de Conference League tegen AS Roma. De 24-jarige doelman viert tijdens de eindstrijd in de Arena Kombëtare van Tirana na ruim twee maanden zijn rentree in het doel van de ploeg uit Rotterdam.

Bijlow liet zich in maart aan een voet opereren en ging ervan uit dat zijn seizoen voorbij was. Maar met de finale van de Conference League in aantocht zette hij toch alles op alles om fit te worden. Ondanks een gebrek aan wedstrijdritme krijgt hij van trainer Arne Slot de voorkeur boven Ofir Marciano, de Israëliër die afgelopen maanden met wisselend succes bij Feyenoord onder de lat stond.

De basisformatie van Feyenoord voor de eerste Europese finale sinds 2002 kent geen verrassingen. Jens Toornstra, normaal gesproken de aanvoerder, moet genoegen nemen met een plaats op de bank.

Bij AS Roma heeft oud-Feyenoorder Rick Karsdorp een basisplaats. Ook Henrikh Mkhitaryan verschijnt aan de aftrap. De aanvaller uit Armenië scoorde vijf jaar geleden voor Manchester United in de finale van de Europa League tegen Ajax (2-0).

Opstellingen

Feyenoord: Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi en Malacia; Aursnes, Til en Kökçü; Nelson, Dessers en Sinisterra.

AS Roma: Rui Patricio; Karsdorp, Mancini, Smalling, Ibañez en Zalewski; Zaniolo, Pellegrini en Cristante; Abraham en Mkhitaryan.

Meer uit Voetbal

Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

16 minuten geleden
Ajax verliest ook doelman Jaros met zware knieblessure

AMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.

2 uur geleden
IOC-baas kijkt of FIFA-baas regels breekt met akkoord Vredesraad

MILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.

3 uur geleden
Real Madrid-trainer: team zou voor Vinícius Jr. van veld stappen

MADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.

4 uur geleden
United rekent nog niet op geblesseerde verdediger De Ligt

MANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.

7 uur geleden
Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

8 uur geleden