Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow op de bank bij Feyenoord tegen Fortuna en in bekerfinale

Bijlow op de bank bij Feyenoord tegen Fortuna en in bekerfinale

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft zondag voor het duel met Fortuna Sittard weer de beschikking over Justin Bijlow. De keeper is hersteld van een kuitblessure, maar begint op de bank in Sittard en staat volgende week in de bekerfinale tegen NEC ook niet in de basis. Dat zei Slot tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna.

"De beslissing op de bank te beginnen zegt niets over de rest van de competitie", zei Slot. "Justin heeft helaas vaker last gehad van blessures en dan zorgen we altijd dat we een goede opbouw hebben naar een rentree. Dat is één keer niet gebeurd, maar dat was voor de finale van de Conference League. Het was de laatste wedstrijd van het seizoen en er was een niveauverschil tussen de keepers."

Slot kiest zodoende tegen Fortuna en in de bekerfinale voor Timon Wellenreuther, die de laatste tijd ook de taken van Bijlow heeft overgenomen. "Daarna gaan we het bekijken", zei de coach over het restant van het seizoen. "Het zal een strijd zijn tussen twee keepers die beiden eerste keeper waardig zijn."

Trauner

Net als Bijlow keert Gernot Trauner voor het duel met Fortuna terug bij de selectie na blessureleed. "Trauner heeft meer kans op speelminuten dan Justin. Als speler heb je nu eenmaal meer kans om in te vallen dan als keeper", aldus Slot.

De wedstrijd tussen Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, en middenmoter Fortuna begint zondag om 14.30 uur in Sittard.

Meer uit Voetbal

Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

1 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

1 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

1 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

2 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

3 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

3 uur geleden
Stengs terug bij Feyenoord voor duel met PSV, Ivanusec valt weg

ROTTERDAM (ANP) - Nummer 3 Feyenoord kan zondag bij winst op nummer 2 PSV het gat op de ranglijst met de Eindhovenaren verkleinen tot 2 punten. Trainer Robin van Persie had op de persconferentie goed nieuws over Calvin Stengs. Hij keert na een enkelblessure terug in de wedstrijdselectie.

3 uur geleden