Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow op de bank bij Feyenoord tegen Fortuna en in bekerfinale

Bijlow op de bank bij Feyenoord tegen Fortuna en in bekerfinale

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft zondag voor het duel met Fortuna Sittard weer de beschikking over Justin Bijlow. De keeper is hersteld van een kuitblessure, maar begint op de bank in Sittard en staat volgende week in de bekerfinale tegen NEC ook niet in de basis. Dat zei Slot tijdens de persconferentie voor de wedstrijd tegen Fortuna.

"De beslissing op de bank te beginnen zegt niets over de rest van de competitie", zei Slot. "Justin heeft helaas vaker last gehad van blessures en dan zorgen we altijd dat we een goede opbouw hebben naar een rentree. Dat is één keer niet gebeurd, maar dat was voor de finale van de Conference League. Het was de laatste wedstrijd van het seizoen en er was een niveauverschil tussen de keepers."

Slot kiest zodoende tegen Fortuna en in de bekerfinale voor Timon Wellenreuther, die de laatste tijd ook de taken van Bijlow heeft overgenomen. "Daarna gaan we het bekijken", zei de coach over het restant van het seizoen. "Het zal een strijd zijn tussen twee keepers die beiden eerste keeper waardig zijn."

Trauner

Net als Bijlow keert Gernot Trauner voor het duel met Fortuna terug bij de selectie na blessureleed. "Trauner heeft meer kans op speelminuten dan Justin. Als speler heb je nu eenmaal meer kans om in te vallen dan als keeper", aldus Slot.

De wedstrijd tussen Feyenoord, de nummer 2 van de Eredivisie, en middenmoter Fortuna begint zondag om 14.30 uur in Sittard.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

8 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

8 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

8 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

8 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

10 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

10 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

12 uur geleden