Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter
EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow kon maar moeilijk leven met het spel van zijn ploeg in de eerste helft tegen PSV (3-0 verlies). "Daar ben ik een beetje geïrriteerd over, het was echt slecht", zei hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.
"We konden elkaar voor rust niet vinden, PSV was in alle facetten beter. Het druk zetten van PSV was veel beter, we waren de eerste helft machteloos. Als je vanaf de eerste minuut alle duels verliest, kom je moeilijk in de wedstrijd", vervolgde de keeper.
Bijlow was over de tweede helft meer tevreden. "Het ging toen wat beter en we konden onder de druk uit voetballen. We creëerden niet veel grote kansen, maar we konden soms wel beginnen aan een aanval. Je moet hopen dat zo'n bal er een keer invalt. Na de 3-0 weet je dat het vrij kansloos is."
Vooraf was het de vraag of trainer Brian Priske zou kiezen voor Bijlow of Timon Wellenreuther. "Nu hij voor mij in zo'n duel heeft gekozen, ga ik ervan uit dat ik de nummer 1 ben. Dat voel ik ook en ga ik laten zien", aldus Bijlow, die de achterstand van 10 punten op PSV te veel vindt. "Maar als je voetbalt zoals vandaag, maak je ook niet aanspraak op iets hogers.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
1 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
16 uur geleden