Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter

Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter

EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow kon maar moeilijk leven met het spel van zijn ploeg in de eerste helft tegen PSV (3-0 verlies). "Daar ben ik een beetje geïrriteerd over, het was echt slecht", zei hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.

"We konden elkaar voor rust niet vinden, PSV was in alle facetten beter. Het druk zetten van PSV was veel beter, we waren de eerste helft machteloos. Als je vanaf de eerste minuut alle duels verliest, kom je moeilijk in de wedstrijd", vervolgde de keeper.

Bijlow was over de tweede helft meer tevreden. "Het ging toen wat beter en we konden onder de druk uit voetballen. We creëerden niet veel grote kansen, maar we konden soms wel beginnen aan een aanval. Je moet hopen dat zo'n bal er een keer invalt. Na de 3-0 weet je dat het vrij kansloos is."

Vooraf was het de vraag of trainer Brian Priske zou kiezen voor Bijlow of Timon Wellenreuther. "Nu hij voor mij in zo'n duel heeft gekozen, ga ik ervan uit dat ik de nummer 1 ben. Dat voel ik ook en ga ik laten zien", aldus Bijlow, die de achterstand van 10 punten op PSV te veel vindt. "Maar als je voetbalt zoals vandaag, maak je ook niet aanspraak op iets hogers.

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

7 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

11 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

11 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

11 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

12 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

12 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

13 uur geleden