Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter
EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow kon maar moeilijk leven met het spel van zijn ploeg in de eerste helft tegen PSV (3-0 verlies). "Daar ben ik een beetje geïrriteerd over, het was echt slecht", zei hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.
"We konden elkaar voor rust niet vinden, PSV was in alle facetten beter. Het druk zetten van PSV was veel beter, we waren de eerste helft machteloos. Als je vanaf de eerste minuut alle duels verliest, kom je moeilijk in de wedstrijd", vervolgde de keeper.
Bijlow was over de tweede helft meer tevreden. "Het ging toen wat beter en we konden onder de druk uit voetballen. We creëerden niet veel grote kansen, maar we konden soms wel beginnen aan een aanval. Je moet hopen dat zo'n bal er een keer invalt. Na de 3-0 weet je dat het vrij kansloos is."
Vooraf was het de vraag of trainer Brian Priske zou kiezen voor Bijlow of Timon Wellenreuther. "Nu hij voor mij in zo'n duel heeft gekozen, ga ik ervan uit dat ik de nummer 1 ben. Dat voel ik ook en ga ik laten zien", aldus Bijlow, die de achterstand van 10 punten op PSV te veel vindt. "Maar als je voetbalt zoals vandaag, maak je ook niet aanspraak op iets hogers.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
24 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
3 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
4 uur geleden