Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter
EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow kon maar moeilijk leven met het spel van zijn ploeg in de eerste helft tegen PSV (3-0 verlies). "Daar ben ik een beetje geïrriteerd over, het was echt slecht", zei hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.
"We konden elkaar voor rust niet vinden, PSV was in alle facetten beter. Het druk zetten van PSV was veel beter, we waren de eerste helft machteloos. Als je vanaf de eerste minuut alle duels verliest, kom je moeilijk in de wedstrijd", vervolgde de keeper.
Bijlow was over de tweede helft meer tevreden. "Het ging toen wat beter en we konden onder de druk uit voetballen. We creëerden niet veel grote kansen, maar we konden soms wel beginnen aan een aanval. Je moet hopen dat zo'n bal er een keer invalt. Na de 3-0 weet je dat het vrij kansloos is."
Vooraf was het de vraag of trainer Brian Priske zou kiezen voor Bijlow of Timon Wellenreuther. "Nu hij voor mij in zo'n duel heeft gekozen, ga ik ervan uit dat ik de nummer 1 ben. Dat voel ik ook en ga ik laten zien", aldus Bijlow, die de achterstand van 10 punten op PSV te veel vindt. "Maar als je voetbalt zoals vandaag, maak je ook niet aanspraak op iets hogers.
Meer uit Voetbal
LE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
3 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
5 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.
7 uur geledenHENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
10 uur geleden