Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter

Bijlow geïrriteerd na ruime nederlaag: PSV in alle facetten beter

EINDHOVEN (ANP) - Feyenoord-doelman Justin Bijlow kon maar moeilijk leven met het spel van zijn ploeg in de eerste helft tegen PSV (3-0 verlies). "Daar ben ik een beetje geïrriteerd over, het was echt slecht", zei hij tijdens een persconferentie in het Philips Stadion.

"We konden elkaar voor rust niet vinden, PSV was in alle facetten beter. Het druk zetten van PSV was veel beter, we waren de eerste helft machteloos. Als je vanaf de eerste minuut alle duels verliest, kom je moeilijk in de wedstrijd", vervolgde de keeper.

Bijlow was over de tweede helft meer tevreden. "Het ging toen wat beter en we konden onder de druk uit voetballen. We creëerden niet veel grote kansen, maar we konden soms wel beginnen aan een aanval. Je moet hopen dat zo'n bal er een keer invalt. Na de 3-0 weet je dat het vrij kansloos is."

Vooraf was het de vraag of trainer Brian Priske zou kiezen voor Bijlow of Timon Wellenreuther. "Nu hij voor mij in zo'n duel heeft gekozen, ga ik ervan uit dat ik de nummer 1 ben. Dat voel ik ook en ga ik laten zien", aldus Bijlow, die de achterstand van 10 punten op PSV te veel vindt. "Maar als je voetbalt zoals vandaag, maak je ook niet aanspraak op iets hogers.

Meer uit Voetbal

Messi maakt voor vijfde keer op rij twee doelpunten voor Miami

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een nieuw record in handen. De 38-jarige spelmaker is de eerste voetballer in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) die in vijf opeenvolgende wedstrijden twee keer wist te scoren. Dat deed Messi in de thuiswedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Nashville SC. Messi's eigen record staat nog scherper. Hij zette bij FC Barcelona in 2012 een serie van zes duels met twee treffers neer.

18 minuten geleden
Trump bezoekt finale WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - Donald Trump maakt zondag zijn opwachting bij de finale van het WK voetbal voor clubs tussen het Franse Paris Saint-Germain en het Engelse Chelsea. De Amerikaanse president ziet de eindstrijd als een test voor de WK-finale voor landenteams die in de zomer van 2026 in hetzelfde MetLife Stadium wordt gespeeld.

37 minuten geleden
Zweedse voetbalsters groepswinnaar op EK na zege op Duitsland

ZÜRICH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben na drie zeges als groepswinnaar de kwartfinales van het EK in Zwitserland bereikt. In Zürich won de ploeg van bondscoach Peter Gerhardsson met 4-1 van Duitsland, dat na twee zeges ook al zeker was van de laatste acht.

10 uur geleden
'Boze en beledigde' Oranjevrouwen maken het Jonker makkelijker

BASEL (ANP) - Met name de oudere speelsters van het Nederlands elftal waren "geweldig boos en beledigd" over het spel tijdens de pijnlijke 4-0-nederlaag tegen Engeland. "Deze generatie wil dat niet en accepteert dat niet. Dat maakt het voor mij makkelijker", zei bondscoach Andries Jonker tijdens zijn persconferentie.

13 uur geleden
Jonker past tactiek niet aan voor zware opgave tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker past de tactiek van de Oranjevrouwen niet drastisch aan voor het cruciale EK-duel met Frankrijk. "Dit is niet het moment voor een uitgebreide evaluatie of heroverweging. We moeten na vier dagen opnieuw tegen een toptegenstander waar het maximale wordt gevraagd. Dat hebben we tegen Engeland (4-0-verlies) niet kunnen brengen, maar dat wordt nu wel gevraagd", zei Jonker een dag voor de wedstrijd in Basel tijdens zijn persconferentie.

14 uur geleden
PSV in oefenduel langs Duitse club Elversberg

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.

19 uur geleden
Alle voetbalsters trainen in aanloop naar EK-duel met Frankrijk

THUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.

21 uur geleden