Bij Van der Poel was het beste eraf in de sprint in Harelbeke
HARELBEKE (ANP) - Mathieu van der Poel moest in de E3 Saxo Classic genoegen nemen met de tweede plaats achter zijn eeuwige rivaal Wout van Aert. De 28-jarige wielrenner van Alpecin-Deceuninck zei dat tegen het einde van de wedstrijd het beste bij hem eraf was. "Ik voelde me vrij goed vandaag. Ik was misschien iets te gretig onderweg", zei hij.
Zo voerde Van der Poel al een flinke aanval uit op de Taaienberg op 80 kilometer van de finish. "Ik wilde een lange finale om me klaar te stomen voor de Ronde van Vlaanderen van volgende week", zei hij. "Dat is zeker gelukt. Ik was goed op alle beklimmingen, maar kwam in de sprint net te kort tegen Van Aert. Ik word liever vandaag geklopt dan volgende week. Ik had graag gewonnen, maar ik kan niet teleurgesteld zijn. Ik denk dat ik met een goed gevoel naar huis ga."
Van der Poel keek zo terug op een goede voorbereiding voor de Ronde van Vlaanderen. Die klassieker schreef hij vorig jaar voor de tweede keer op zijn naam. Afgelopen zaterdag won de 28-jarige wielrenner voor het eerst Milaan - Sanremo.
Meer uit Sport
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
50 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
5 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
8 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
10 uur geleden