Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bij PSV gaat het in aanloop naar FC Emmen vooral over Zahavi

Bij PSV gaat het in aanloop naar FC Emmen vooral over Zahavi

EINDHOVEN (ANP) - In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen FC Emmen ging het bij PSV vooral over Eran Zahavi. De Israëlische spits zou de beoogde opvolger zijn van Sam Lammers, die op weg is naar Atalanta Bergamo.

"Ik vind hem een erg goede speler, maar hoe groot de kans is dat hij naar PSV komt, is moeilijk te zeggen. Dat is niet 100 procent zeker, want hij staat nog onder contract in China", aldus trainer Roger Schmidt over de 33-jarige spits. "Hij is een van de beste internationale spelers in China. En als je daar kunt scoren, dan kun je het ook in Nederland."

Na een reeks vragen over Zahavi voelde de perschef van PSV zich genoodzaakt in te grijpen, aangezien "er al vijf vragen zijn gesteld over een speler die op dit moment niet eens in Nederland is".

Versterkingen

Toch gaf Schmidt te kennen dat hij zijn elftal zeker nog wil versterken. "We zijn goals kwijtgeraakt door Sam. Ik vind het jammer dat hij gaat, maar we ontvangen ook geld voor hem, dat we weer kunnen investeren. Ik probeer er een kans in te zien", aldus de Duitse trainer.

Schmidt wees vooral op de posities links- en rechtsachter. "Daar hebben we maar één speler voor. Het zijn goede spelers, maar als ze geblesseerd zijn, moeten we dat kunnen opvangen. En als we internationaal willen spelen, hebben we nog een derde keeper nodig."

Op geruchten wilde Schmidt niet ingaan. "Het lijkt erop dat er veel spelers onderweg zijn naar Eindhoven", zei hij met een lach.

Meer uit Voetbal

Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

6 minuten geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

32 minuten geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

33 minuten geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

5 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

13 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

22 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

1 dag geleden