Bij PSV gaat het in aanloop naar FC Emmen vooral over Zahavi
EINDHOVEN (ANP) - In aanloop naar de thuiswedstrijd tegen FC Emmen ging het bij PSV vooral over Eran Zahavi. De Israëlische spits zou de beoogde opvolger zijn van Sam Lammers, die op weg is naar Atalanta Bergamo.
"Ik vind hem een erg goede speler, maar hoe groot de kans is dat hij naar PSV komt, is moeilijk te zeggen. Dat is niet 100 procent zeker, want hij staat nog onder contract in China", aldus trainer Roger Schmidt over de 33-jarige spits. "Hij is een van de beste internationale spelers in China. En als je daar kunt scoren, dan kun je het ook in Nederland."
Na een reeks vragen over Zahavi voelde de perschef van PSV zich genoodzaakt in te grijpen, aangezien "er al vijf vragen zijn gesteld over een speler die op dit moment niet eens in Nederland is".
Versterkingen
Toch gaf Schmidt te kennen dat hij zijn elftal zeker nog wil versterken. "We zijn goals kwijtgeraakt door Sam. Ik vind het jammer dat hij gaat, maar we ontvangen ook geld voor hem, dat we weer kunnen investeren. Ik probeer er een kans in te zien", aldus de Duitse trainer.
Schmidt wees vooral op de posities links- en rechtsachter. "Daar hebben we maar één speler voor. Het zijn goede spelers, maar als ze geblesseerd zijn, moeten we dat kunnen opvangen. En als we internationaal willen spelen, hebben we nog een derde keeper nodig."
Op geruchten wilde Schmidt niet ingaan. "Het lijkt erop dat er veel spelers onderweg zijn naar Eindhoven", zei hij met een lach.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
3 minuten geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
2 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
18 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
18 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
19 uur geleden