Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Big Macs ook te bestellen op Thuisbezorgd.nl

Big Macs ook te bestellen op Thuisbezorgd.nl

AMSTERDAM (ANP) - Wie trek heeft in een Big Mac of een Happy Meal kan binnenkort niet alleen meer bij Uber Eats terecht, maar ook bij Thuisbezorgd.nl. McDonald's is daarvoor een samenwerking aangegaan met Takeaway, het bedrijf achter die maaltijdbestelsite. De samenwerking start deze maand met een proef in Maastricht om vervolgens uit te breiden naar andere steden.

Momenteel is het al mogelijk om bij 48 restaurants in 17 steden burgers en frietjes thuis te laten bezorgen via Uber Eats. De fastfoodketen wil graag met beide partijen verder gaan.

Thuisbezorging is een belangrijke groeimarkt voor McDonald’s in Nederland. Er worden gemiddeld zo'n 350 bestellingen per week per restaurant bezorgd. Dat is ruim de helft meer dan vorig jaar. De totale bezorgomzet zal dit jaar naar verwachting verdriedubbelen en topman Erwin Dito van McDonald's Nederland rekent erop dat de rek er nog lang niet uit is. Volgend jaar voorziet hij opnieuw sterke groei.

McDonald’s is een van de grootste spelers wereldwijd in de bezorgmarkt. Het zogeheten McDelivery is wereldwijd beschikbaar in meer dan 19.000 restaurants. De keten regelt de bezorging in verschillende landen op uiteenlopende manieren. Ook in diverse andere markten wordt al samengewerkt met Takeaway. Over de nieuwe deal zijn geen financiële details naar buiten gebracht.

Meer uit Financieel

Prijs van een vast contract voor gas op hoogste niveau in 3 jaar

DEN HAAG (ANP) - Consumenten die op dit moment een nieuw vast contract voor de levering van gas willen afsluiten, betalen daarvoor het hoogste tarief in de afgelopen drie jaar. Ook de tarieven van vaste contracten voor elektriciteit zijn gestegen, volgt uit een nieuwe publicatie van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).

6 minuten geleden
Energieleveranciers moeten van ACM stoppen met 'nepvergelijkers'

DEN HAAG (ANP) - Energieleveranciers mogen geen telefonische verkopers meer inzetten die zich ten onrechte voordoen als onafhankelijke energievergelijkers. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt (ACM) laten weten aan alle energieleveranciers. Door die praktijken is de kans groot dat consumenten een contract afsluiten dat niet goed past bij hun situatie, waarschuwt de toezichthouder.

37 minuten geleden
IEA verwacht lagere vraag naar olie door hogere prijzen

PARIJS (ANP/AFP) - Het Internationaal Energieagentschap (IEA) heeft de verwachting voor de wereldwijde vraag naar olie voor dit jaar verder verlaagd. Het in Parijs gevestigde agentschap wijst daarbij op de recente escalatie van de oorlog in het Midden-Oosten en de opnieuw stijgende brandstofprijzen.

2 uur geleden
Recordprijs diesel in VS voert druk op richting verkiezingen

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De dieselprijs in de Verenigde Staten is naar recordhoogte gestegen. Een gallon (3,8 liter) kostte gemiddeld voor het eerst meer dan 6 dollar, volgens autolobbyclub American Automobile Association (AAA). De stijgende prijzen zijn een probleem voor de Republikeinse Partij van president Donald Trump in aanloop naar de midterms, de Amerikaanse tussentijdse verkiezingen in november.

2 uur geleden
Oordeel ACM brengt treindienst Arriva naar Parijs dichterbij

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft een horde weggenomen voor de treindiensten die Arriva wil aanbieden richting Parijs. Volgens de toezichthouder komt het "economisch evenwicht" op het spoor waar de Nederlandse Spoorwegen rijden niet in gevaar, wat betekent dat de NS geen grote schade lijdt door de komst van de Arriva-treinen.

3 uur geleden
AEX-index begint voorzichtig na drie verliesdagen op rij

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op het Damrak is vrijdag vrijwel vlak begonnen. Beleggers bleven voorzichtig na drie verliesdagen op rij. De inflatievrees laaide deze week weer op door de sterke stijging van de olieprijzen als gevolg van het toegenomen geweld in het Midden-Oosten. Om de hoge inflatie te bestrijden, verhoogde de Europese Centrale Bank (ECB) donderdag de rente in de eurozone voor de tweede keer dit jaar. De grote vraag is nu: wat gaat de Amerikaanse centrale bank doen?

4 uur geleden
AI-chipbedrijf Micron beloont personeel in Taiwan met forse bonus

BOISE (ANP/BLOOMBERG) - Micron Technology gaat zijn medewerkers in Taiwan belonen met een contante bonus van 1 miljoen Taiwanese dollar (ruim 27.000 euro) plus een beloning in aandelen van het bedrijf. Dit gebeurt nadat lokale vakbonden hadden aangedrongen op een extra uitkering als erkenning voor de bijdrage van het personeel aan de enorme winsten van de Amerikaanse chipfabrikant, die profiteert van de grote investeringen in datacenters en infrastructuur voor kunstmatige intelligentie (AI).

5 uur geleden