Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Biden heeft na corona last van hardnekkige hoest

Biden heeft na corona last van hardnekkige hoest

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Joe Biden heeft nog last van een hardnekkige hoest, nadat hij eind vorige maand corona heeft opgelopen. De 79-jarige Biden mocht recent uit isolatie.

Tijdens een speech die hij dinsdag gaf, moest de president herhaaldelijk even stoppen om in zijn hand te kuchen of een slokje water te nemen. Het Witte Huis liet daarop weten dat Biden de afgelopen dagen negatief heeft getest op corona.

Biden zat tot zondag in isolatie voor een periode van twee weken, nadat hij daarvoor ook al een kleine week in isolatie zat. De president leek destijds na negatieve tests genezen van corona, maar kreeg toch een terugval. Na een positieve coronatest ging hij toen weer in strikte isolatie.

Biden heeft in het verleden astma gehad en zou daar nog symptomen aan hebben overgehouden. Hij krijgt het daardoor eerder benauwd. Toen Biden zich ziek voelde door corona gebruikte hij een inhalator met de luchtwegverwijder salbutamol. Ook tijdens een verkoudheid heeft hij eerder een inhalator gebruikt.

Meer uit Buitenland

AfD-politicus beboet voor nazigroet op verkiezingsposter

FRANKFURT (ANP/DPA) - Een politicus van Alternative für Deutschland (AfD) is veroordeeld voor een verkiezingsposter waarop de nazigroet wordt getoond. Een rechtbank heeft hem een boete van 11.600 euro opgelegd.

37 minuten geleden
Oekraïne en Rusland klaar met eerste dag van overleg in Genève

GENÈVE (ANP/AFP/RTR) - De eerste dag van onderhandelingen tussen Oekraïne en Rusland in het Zwitserse Genève is voorbij, meldt de Oekraïense hoofdonderhandelaar. Ze praten woensdag verder, opnieuw onder bemiddeling van de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Iran houdt grote herdenking voor omgekomen betogers

TEHERAN (ANP/AFP) - In Teheran hebben de Iraanse autoriteiten een herdenkingsceremonie gehouden voor de duizenden mensen die omkwamen bij de protesten in dat land de afgelopen weken. De herdenking werd gehouden in de Imam Khomeini Mosalla-moskee, het grootste islamitische gebedshuis in Teheran. Tijdens de herdenking waren nationalistische liederen te horen en werd "dood aan Amerika" en "dood aan Israël" geroepen.

2 uur geleden
Minister Saar namens Israël bij bijeenkomst vredesraad Washington

JERUZALEM (ANP/AFP) - Buitenlandminister Gideon Saar neemt donderdag namens Israël deel aan de eerste bijeenkomst van de zogenoemde Vredesraad van Donald Trump. Landen die deelnemen aan die onlangs opgerichte organisatie van de Amerikaanse president, komen in Washington samen.

3 uur geleden
Iran: weg naar mogelijk akkoord met VS ingeslagen

GENÈVE (ANP/AFP) - Iran en de VS zijn een pad naar een deal ingeslagen. Dat zegt de Iraanse buitenlandminister Abbas Araghchi in Genève, waar de landen onder leiding van bemiddelaar Oman spraken over de Iraanse nucleaire ambities.

4 uur geleden
België heeft Amerikaanse ambassadeur teruggefloten

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Amerikaanse ambassadeur in België, Bill White, heeft dinsdag van de Belgische regering te verstaan gekregen dat elke inmenging in de binnenlandse aangelegenheden van België in strijd is met de diplomatieke basisregels. Hij is "herinnerd aan de rol en de beperkingen van een ambassadeur die in België is geaccrediteerd", meldt het ministerie van Buitenlandse Zaken dinsdag in een persbericht.

5 uur geleden
Doden door brand in appartementencomplex Catalonië

BARCELONA (ANP/RTR/AFP) - Vijf tieners van 14 tot 18 jaar zijn om het leven gekomen door een brand in een appartementencomplex in Catalonië. Enkele anderen raakten lichtgewond, aldus Spaanse media inclusief het Catalaanse dagblad El Periódico.

6 uur geleden