Biden: 'goede seks' is reden voor succesvol huwelijk met Jill
WASHINGTON (ANP/RTR) - De sleutel tot het lange huwelijk tussen de Amerikaanse president Joe Biden en zijn vrouw Jill is "goede seks". Dat zou Biden althans hebben gezegd tegen Witte Huis-medewerkers, zo blijkt uit een nieuw boek over first lady Jill Biden dat hun 47-jarige romance belicht.
American woman: the transformation of the modern First Lady, from Hillary Clinton to Jill Biden is geschreven door Katie Rogers, de Witte Huis-correspondent van The New York Times. Het gedeelte over seks beslaat slechts een paar alinea's in het 276 pagina's tellende boek, maar leidt nu al tot voorpaginanieuws.
Rogers beschrijft onder meer hoe Biden er in 2004 voor koos zijn beslissing om zich niet kandidaat te stellen voor het presidentschap te delen met zijn staf: hij liet Jill Biden de kamer binnenlopen in een strak topje met "NEE" op haar buik geschreven. Tegen een groep supporters en donoren zei hij over die beslissing: "Ik ben liever thuis de liefde aan het bedrijven met mijn vrouw."
Joe en Jill Biden trouwden in 1977, maar er waren vijf huwelijksverzoeken nodig om Jill over de streep te trekken, schrijft Rogers. "Of je besluit met me te trouwen, of dat is het, dan ben ik ben weg", zei Biden. "Ik vraag het niet nog een keer."
Bidens eerste vrouw Neilia kwam samen met hun dochter Naomi in 1972 om bij een auto-ongeluk.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP/AFP) - Israël zegt een aanval te hebben uitgevoerd op Hamas-kopstuk Ezzedine al-Haddad, de leider van de gewapende tak van de Palestijnse beweging. Hij zou een van de leiders zijn geweest die de aanslagen op 7 oktober voorbereidden. Het is niet bekend of Al-Haddad gedood is bij de aanval.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Amerikaanse aanklagers hebben de doodstraf geëist tegen de man die vorig jaar twee medewerkers van de Israëlische ambassade in Washington doodschoot. Volgens justitie was de verdachte gemotiveerd door "politieke, ideologische, nationale en religieuze vooroordelen, minachting en haat".
5 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - SpaceX, het commerciële ruimtevaartbedrijf van Elon Musk, gaat naar verwachting op 12 juni een beursgang maken op de technologiebeurs Nasdaq. Dat meldden bronnen met kennis van de zaak aan persbureau Reuters.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - Een rechtbankjury heeft opnieuw geen overeenstemming weten te bereiken in een zaak tegen de gevallen filmmagnaat Harvey Weinstein. Het proces eindigde daarmee in een zogenoemde 'mistrial', ofwel een mislukt proces.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Israël en Libanon hebben hun staakt-het-vuren met 45 dagen verlengd, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. Delegaties uit beide landen onderhandelden donderdag en vrijdag in Washington, dat optrad als bemiddelaar.
6 uur geledenCANNES (ANP) - John Travolta heeft vrijdag op het filmfestival van Cannes een ere-Palm ontvangen. De Amerikaanse acteur werd op het podium verrast met de prijs door festivaldirecteur Thierry Frémaux.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Andy Burnham, de man die vaak wordt genoemd als mogelijke opvolger van de Britse premier Keir Starmer, mag van zijn partij meedoen aan een tussentijdse verkiezing voor een zetel in het parlement, meldt de BBC. Dat is een eerste stap naar een mogelijke machtsovername door de populaire burgemeester van Manchester.
8 uur geleden