Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Biden: 'goede seks' is reden voor succesvol huwelijk met Jill

Biden: 'goede seks' is reden voor succesvol huwelijk met Jill

WASHINGTON (ANP/RTR) - De sleutel tot het lange huwelijk tussen de Amerikaanse president Joe Biden en zijn vrouw Jill is "goede seks". Dat zou Biden althans hebben gezegd tegen Witte Huis-medewerkers, zo blijkt uit een nieuw boek over first lady Jill Biden dat hun 47-jarige romance belicht.

American woman: the transformation of the modern First Lady, from Hillary Clinton to Jill Biden is geschreven door Katie Rogers, de Witte Huis-correspondent van The New York Times. Het gedeelte over seks beslaat slechts een paar alinea's in het 276 pagina's tellende boek, maar leidt nu al tot voorpaginanieuws.

Rogers beschrijft onder meer hoe Biden er in 2004 voor koos zijn beslissing om zich niet kandidaat te stellen voor het presidentschap te delen met zijn staf: hij liet Jill Biden de kamer binnenlopen in een strak topje met "NEE" op haar buik geschreven. Tegen een groep supporters en donoren zei hij over die beslissing: "Ik ben liever thuis de liefde aan het bedrijven met mijn vrouw."

Joe en Jill Biden trouwden in 1977, maar er waren vijf huwelijksverzoeken nodig om Jill over de streep te trekken, schrijft Rogers. "Of je besluit met me te trouwen, of dat is het, dan ben ik ben weg", zei Biden. "Ik vraag het niet nog een keer."

Bidens eerste vrouw Neilia kwam samen met hun dochter Naomi in 1972 om bij een auto-ongeluk.

Meer uit Buitenland

Bronnen: VS eisen komende dagen concrete toezeggingen Hormuz-hulp

BRUSSEL (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump eist de komende dagen concrete toezeggingen van de landen die willen helpen de Straat van Hormuz te heropenen voor de scheepvaart, zeggen bronnen tegen meerdere media. NAVO-topman Mark Rutte, die Trump woensdag bezocht, heeft die boodschap volgens het Duitse Der Spiegel en persbureau Reuters doorgegeven.

3 minuten geleden
President Iran beklemtoont dat bestand ook voor Libanon geldt

TEHERAN (ANP/RTR) - De hevige Israëlische aanvallen op Libanon schenden volgens de Iraanse president Masoud Pezeshkian de wapenstilstand tussen de VS en Iran. Ze maken onderhandelingen volkomen zinloos, beklemtoonde hij. Iran laat volgens de president "het volk van Libanon niet alleen". Ook parlementsvoorzitter Mohammad Baqer Qalibaf vindt dat de VS het akkoord hebben geschonden door de bloedige aanvallen in Libanon.

7 minuten geleden
Brussel wil opheldering van Hongarije over lekken naar Rusland

BRUSSEL (ANP) - Brussel wil snel opheldering van de Hongaarse premier Viktor Orbán na nieuwe berichten over lekken naar Rusland. Uit telefoongesprekken blijkt volgens verschillende media dat de Hongaarse buitenlandminister Péter Szijjártó informatie over het toetredingsproces van Oekraïne tot de Europese Unie heeft doorgespeeld aan zijn Russische ambtsgenoot Sergej Lavrov.

1 uur geleden
Britten schaduwden Russische spionageonderzeeërs bij zeekabels

LONDEN (ANP) - De Britse marine heeft eerder dit jaar Russische onderzeeboten geschaduwd die belangrijke onderzeese kabels en pijpleidingen zouden hebben willen bespioneren en mogelijk saboteren. De drie onderzeeërs dropen na een maand af, ogenschijnlijk zonder schade te hebben aangericht, zegt defensieminister John Healey.

1 uur geleden
EU-parlement vraagt Commissie om stellingname over Hongarije

BRUSSEL (ANP) - Een groot deel van het Europees Parlement wil dat de Europese Commissie nog voor de verkiezingen in Hongarije duidelijker stelling neemt tegen de democratische misstanden in het land. Tineke Strik, namens het parlement speciaal rapporteur over de rechtsstaat in Hongarije, weet van onder meer intimidatie en omkoping van kiezers. Samen met andere partijen stuurde de Europarlementariër van GroenLinks-PvdA vlak voor vertrek naar Hongarije een nieuwe brief met de zorgen hierover aan de Commissie.

2 uur geleden
Menigten gedenken in optochten gedode Iraanse leider Ali Khamenei

TEHERAN (ANP/AFP) - In veel plaatsen in Iran hebben mensenmenigtes eer betoond aan de 28 februari door Amerikaanse en Israëlische luchtaanvallen gedode leider ayatollah Ali Khamenei. Behalve Khamenei stierven in zijn woning in Teheran ook familieleden van hem en hoge militairen.

2 uur geleden
WWF: dringend klimaatactie nodig om keizerspinguïns te beschermen

DEN HAAG (ANP) - De toekomst van keizerspinguïns is "onlosmakelijk verbonden met klimaatbeleid", concludeert het Wereld Natuur Fonds (WWF). Dat de grootste pinguïnsoort ter wereld nu officieel een bedreigde status heeft, benadrukt volgens de natuurorganisatie hoe belangrijk het is dat landen hun CO2-uitstoot snel verminderen: "Het lot van deze magnifieke vogels ligt in onze handen."

2 uur geleden