Biden: 'goede seks' is reden voor succesvol huwelijk met Jill
WASHINGTON (ANP/RTR) - De sleutel tot het lange huwelijk tussen de Amerikaanse president Joe Biden en zijn vrouw Jill is "goede seks". Dat zou Biden althans hebben gezegd tegen Witte Huis-medewerkers, zo blijkt uit een nieuw boek over first lady Jill Biden dat hun 47-jarige romance belicht.
American woman: the transformation of the modern First Lady, from Hillary Clinton to Jill Biden is geschreven door Katie Rogers, de Witte Huis-correspondent van The New York Times. Het gedeelte over seks beslaat slechts een paar alinea's in het 276 pagina's tellende boek, maar leidt nu al tot voorpaginanieuws.
Rogers beschrijft onder meer hoe Biden er in 2004 voor koos zijn beslissing om zich niet kandidaat te stellen voor het presidentschap te delen met zijn staf: hij liet Jill Biden de kamer binnenlopen in een strak topje met "NEE" op haar buik geschreven. Tegen een groep supporters en donoren zei hij over die beslissing: "Ik ben liever thuis de liefde aan het bedrijven met mijn vrouw."
Joe en Jill Biden trouwden in 1977, maar er waren vijf huwelijksverzoeken nodig om Jill over de streep te trekken, schrijft Rogers. "Of je besluit met me te trouwen, of dat is het, dan ben ik ben weg", zei Biden. "Ik vraag het niet nog een keer."
Bidens eerste vrouw Neilia kwam samen met hun dochter Naomi in 1972 om bij een auto-ongeluk.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/AFP) - De man die zaterdag werd doodgeschoten bij een controlepost bij het Witte Huis, had eerder meerdere aanvaringen met Amerikaanse veiligheidsdiensten en de politie. Dat melden Amerikaanse media, waaronder CNN.
2 uur geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense hoofdstad Kyiv is in de nacht van zaterdag op zondag bestookt met ballistische raketten. Volgens de autoriteiten raakten zeker vijf mensen gewond, van wie er één naar het ziekenhuis is gebracht.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Prominente Republikeinen uiten kritiek op de voorwaarden van het mogelijke akkoord dat de Amerikaanse president Donald Trump met Iran onderhandelt om de oorlog te beëindigen. Ze vrezen dat Teheran daardoor zijn machtspositie in de regio behoudt of zelfs versterkt.
5 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iraanse media spreken tegen dat de Straat van Hormuz volledig wordt heropend als onderdeel van het aangekondigde vredesakkoord met de Verenigde Staten. Volgens Al Jazeera noemt staatspersbureau Fars die bewering van de Amerikaanse president Donald Trump "ver van de realiteit".
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Rond het Witte Huis in Washington is een grote politiemacht op de been na meldingen van schoten. Journalisten op het terrein kregen opdracht dekking te zoeken en werden naar de persruimte gebracht. Het Witte Huis is volgens hen op slot gegaan.
7 uur geledenKINSHASA (ANP) - Het dodental door de ebola-uitbraak in de Democratische Republiek Congo (DRC) is opgelopen tot 204. Dat heeft het Congolese ministerie van Volksgezondheid bekendgemaakt. In drie provincies zijn 867 vermoedelijke besmettingen geregistreerd.
7 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt dat er grotendeels overeenstemming is bereikt over een akkoord met Iran. "De laatste aspecten en details van de deal worden momenteel besproken en zullen binnenkort bekendgemaakt worden", schreef hij in een bericht op zijn platform Truth Social. Hij stelt dat het voorstel onder meer voorziet in de opening van de Straat van Hormuz.
9 uur geleden