Bezorgspecialist Sendcloud haalt 150 miljoen aan investeringen op
EINDHOVEN (ANP) - Sendcloud heeft in een nieuwe investeringsronde 150 miljoen euro opgehaald. De aanbieder van een alles-in-één verzendoplossing wil het geld gebruiken om de internationale groei te versnellen. Over hoeveel het bedrijf nu in totaal waard is, doet Sendcloud geen uitspraken.
Het Eindhovense bedrijf heeft als doel het verzendproces voor webshops te vereenvoudigen. Via de Sendcloud-oplossing worden naar eigen zeggen orders sneller verwerkt en verzendkosten gereduceerd.
Sendcloud werd in 2012 opgericht. De onderneming is actief in acht landen en heeft inmiddels zo'n 23.000 klanten. Daaronder zijn webwinkels als juwelier Rosefield en kledingwinkel Shoeby. Het bedrijf heeft op dit moment 400 werknemers en is van plan het komende jaar 250 nieuwe medewerkers aan te nemen.
Investeringsmaatschappijen SoftBank Vision Fund, L Catterton en HPE Growth namen deel aan de investeringsronde.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - Meer dan honderd economen, hoogleraren en lectoren roepen het kabinet op af te zien van de voorgestelde miljardensubsidie aan Tata Steel Nederland. De oproep wordt gedaan in een gezamenlijke brief aan de Tweede Kamer en het kabinet. De brief, gepubliceerd in het weekblad Economisch Statistische Berichten (ESB), verschijnt enkele weken voor het Kamerdebat over de overeenkomst met de staalproducent.
11 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York hebben een bewogen handelssessie achter de rug. De belangrijkste graadmeters schommelden dinsdag hevig tussen winsten en verliezen, opgejaagd door nieuws over de situatie rond Iran en de energieprijzen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Uitzendconcern Randstad verdwijnt uit de AEX, de index van de dertig meest verhandelde fondsen op de aandelenbeurs in Amsterdam. De maritiem dienstverlener voor de energiesector SBM Offshore keert terug in de hoofdindex.
4 uur geledenKEULEN (ANP/DPA) - Piloten van Lufthansa in Duitsland hebben de oproep gekregen om donderdag en vrijdag 48 uur lang te staken. Vakbond Vereinigung Cockpit doet die oproep vanwege een oplopend conflict over pensioenen. Naar verwachting raakt de actie vluchten die vanuit Duitsland vertrekken.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De olieprijs is dinsdag kortstondig scherp gedaald na het bericht van de Amerikaanse energieminister Chris Wright dat de Amerikaanse marine met succes een olietanker door de Straat van Hormuz had geëscorteerd. Wright meldde dat op X, maar verwijderde de post snel daarna weer.
5 uur geledenYANBU (ANP/BLOOMBERG) - Een vloot van minstens 25 tankers is onderweg naar de Saudische haven Yanbu. Die haven aan de Rode Zee fungeert als alternatief nu de Straat van Hormuz en daardoor de Perzische Golf zijn afgesloten. Het Saudische staatsolieconcern Saudi Aramco transporteert olie via een pijpleiding naar Yanbu en wil de hoeveelheid op korte termijn opvoeren.
5 uur geledenTIEL (ANP) - Het Bureau Krediet Registratie (BKR) heeft vooralsnog geen signalen dat er momenteel kredietfraude wordt gepleegd na het grote datalek bij telecomprovider Odido. Consumenten dienen wel alert te blijven op verdachte mails en eventuele niet-bekende afschrijvingen van de bankrekening, waarschuwt BKR.
5 uur geleden