Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beyoncé wint eerste Grammy in countrycategorie

Beyoncé wint eerste Grammy in countrycategorie

LOS ANGELES (ANP) - Beyoncé heeft haar eerste Grammy gewonnen in de categorie country. De Amerikaanse zangeres verzilverde zondagavond bij de uitreiking in Los Angeles haar nominatie voor beste uitvoering van een countrynummer door een duo of groep.

De 43-jarige zangeres was genomineerd met het nummer II Most Wanted, dat ze samen met Miley Cyrus maakte. Beyoncé maakte met haar nummer 16 CARRIAGES ook kans in de categorie beste uitvoering van een countrynummer door een soloartiest, maar die prijs werd gewonnen door Chris Stapleton met It Takes A Woman. In totaal is Beyoncé dit jaar elf keer genomineerd voor een Grammy Award.

De belangrijkste muziekprijzen, waaronder die voor het album en nummer van het jaar, worden later op zondagavond (lokale tijd) bekendgemaakt tijdens de uitreiking in Los Angeles.

Meer uit Buitenland

Internet valt volgens waarnemers uit in Teheran en delen van Iran

TEHERAN (ANP/AFP/RTR) - In de Iraanse hoofdstad Teheran en grote delen van het land is volgens waarnemers van de groep NetBlocks het internet uitgevallen. In het land zijn massale protesten tegen de hyperinflatie en de jarenlange schaarste aan essentiële goederen.

2 uur geleden
Parlementsvoorzitter Venezuela kondigt vrijlating gevangenen aan

CARACAS (ANP/RTR) - De machtige voorzitter van het Venezolaanse parlement, Jorge Jesús Rodríguez, heeft gezegd dat er veel gevangenen worden vrijgelaten, Venezolaanse en buitenlandse gedetineerden, als een gebaar van goede wil.

2 uur geleden
Doden gemeld na aanvallen Israël op Gaza, onder wie kinderen

KHAN YOUNIS (ANP/AFP/RTR) - Israëlische strijdkrachten hebben met verschillende aanvallen op Gaza donderdag zeker zeven Palestijnen gedood. Onder de slachtoffers zijn vier kinderen, zegt het burgerbeschermingsagentschap tegen persbureau AFP.

4 uur geleden
President Brazilië spreekt veto uit over lagere straf voorganger

BRASILIA (ANP/AFP/RTR) - De Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva heeft zijn veto uitgesproken over een wet waarmee het congres de celstraf van 27 jaar voor Lula's voorganger, Jair Bolsonaro, aanzienlijk wil verlagen. Het parlement heeft het voorstel in meerderheid aangenomen, maar Lula dwarsboomt het voorlopig met zijn veto. Het congres kan het veto ongedaan maken.

4 uur geleden
Macron: VS onttrekken zich aan internationale regels

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron waarschuwt dat de Verenigde Staten zich afwenden van bondgenoten en zich onttrekken aan de internationale regels. "Multilaterale instellingen functioneren steeds minder effectief", verklaarde hij in een toespraak voor Franse ambassadeurs.

7 uur geleden
Zelensky: veiligheidsgaranties klaar om met Trump te bezegelen

KYIV (ANP) - De veiligheidsgaranties die de Verenigde Staten Oekraïne zouden willen bieden, zijn volgens Kyiv in principe klaar om te worden bezegeld. Het voorwerk is af en de Amerikaanse president Donald Trump en zijn Oekraïense ambtgenoot Volodymyr Zelensky kunnen het nu samen afronden, zegt de laatste.

7 uur geleden
Bronnen: eigenaren afgebrande Zwitserse bar vrijdag ondervraagd

CRANS-MONTANA (ANP/AFP) - De Franse eigenaren van de bar in Zwitserland, die in de nieuwjaarsnacht afbrandde, worden vrijdag ondervraagd, melden bronnen dicht bij het onderzoek. Het echtpaar wordt verdacht van nalatigheid. Dinsdag maakte burgemeester Nicolas Féraud bekend dat de bar al sinds 2019 niet meer was geïnspecteerd.

8 uur geleden