Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beyoncé en Adidas beëindigen samenwerking

Beyoncé en Adidas beëindigen samenwerking

LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse zangeres, songwriter, actrice en modeontwerpster Beyoncé en het Duitse Adidas, de op één na grootste fabrikant van sportkleding en -schoenen ter wereld, hebben met wederzijdse instemming de samenwerking beëindigd. Het einde zou komen door creatieve meningsverschillen, schrijft The Hollywood Reporter. De verkoop valt ook tegen, volgens Amerikaanse media.

Beyoncé begon de kledinglijn Ivy Park in 2016 als een samenwerking met Sir Philip Green van Topshop. In 2018 ging Beyoncé samenwerken met Adidas om Ivy Park activewear nieuw leven in te blazen en nieuw schoeisel en kleding voor het merk te ontwikkelen. In januari van dit jaar presenteerde ze haar nieuwste Adidas x Ivy Park samenwerking.

Wall Street Journal wist in februari te melden dat haar kledinglijn slecht verkocht, waardoor het een gat van ruim 200 miljoen dollar in de begroting van het bedrijf sloeg. De inkomsten uit haar kledinglijn daalden in 2022 met 50 procent tot een bedrag van 40 miljoen, terwijl het bedrijf voor dat jaar uitging van 250 miljoen aan inkomsten.

Jaarlijks krijgt Beyoncé een vergoeding van 20 miljoen dollar. Het contract zou dit jaar aflopen, meldt The Wall Street Journal.

Meer uit Financieel

Wereldwijde wapenverkoop stijgt door oorlogen in Oekraïne en Gaza

STOCKHOLM (ANP) - De honderd grootste wapenbedrijven ter wereld hebben vorig jaar samen een recordomzet van 679 miljard dollar (zo'n 585 miljard euro) behaald. Dat is 5,9 procent meer dan een jaar eerder, meldt SIPRI. Het onderzoeksinstituut schrijft de groei vooral toe aan de oorlogen in Oekraïne en Gaza, die de vraag naar wapens sterk hebben opgedreven.

3 uur geleden
Bird trekt overnamevoorstel CM.com in

AMSTERDAM (ANP) - Aanbieder van communicatiesoftware Bird trekt het voorstel om branchegenoot CM.com over te nemen in. Dat meldt Bird zondag. Het Amsterdamse softwarebedrijf deed 5 november een overnamebod met een totale waarde van 165,8 miljoen euro in contanten.

9 uur geleden
Boerenprotesten in Griekenland om vertraagde Europese subsidies

ATHENE (ANP/RTR) - Griekse boeren zijn zondag slaags geraakt met de politie tijdens protesten in delen van het Zuidoost-Europese land. Ze zijn boos over de vertraagde uitbetaling van Europese subsidies, veroorzaakt door onderzoeken naar een groot corruptieschandaal in Griekenland.

11 uur geleden
Oliekartel OPEC+ draait oliekraan in januari niet verder open

WENEN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De olieproducerende landen die zijn verenigd in oliekartel OPEC+ gaan in het eerste kwartaal van volgend jaar niet nog meer olie oppompen. Dat hebben ze zondag besloten op een vergadering. Dat betekent dat de landen afzien van hun eerdere patroon om de olieproductie telkens wat verder op te voeren, waarmee ze de prijzen aan de pomp in Nederland potentieel iets drukten.

11 uur geleden
'Favoriet' Kevin Hassett wil graag nieuwe Fed-baas worden

WASHINGTON (ANP/RTR) - Kevin Hassett zou graag dienen als de volgende voorzitter van de Federal Reserve, als hij door president Donald Trump wordt gekozen. Dat heeft Hassett, economisch adviseur van het Witte Huis, zondag laten weten voor de camera van Fox News. Hassett wordt sinds kort gezien als de belangrijkste kandidaat om Jerome Powell op te volgen, wiens termijn volgend jaar afloopt.

12 uur geleden
Baas Signal blij dat scanplicht uit EU-wetsvoorstel is geschrapt

AMSTERDAM (ANP) - De versleutelde berichtendienst Signal is blij dat de verplichting voor techbedrijven om chatgesprekken te scannen op mogelijke kinderporno uit het Europese wetsvoorstel is geschrapt dat seksueel misbruik van kinderen online tegen moet gaan. Dat heeft Signal-topvrouw Meredith Whittaker gezegd in tv-programma Buitenhof.

14 uur geleden
Reeves ontkent misleiding over staat Britse overheidsfinanciën

LONDEN (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De Britse minister van Financiën Rachel Reeves heeft zondag ontkend dat ze het Britse publiek had misleid door te liegen over de staat van de Britse overheidsfinanciën. Op nieuwszender Sky News sprak ze de beschuldigingen vanuit de Britse oppositie, die al op haar aftreden aandrong, tegen.

15 uur geleden