Beveiligingsbranche start campagne om oud-beveiligers te werven
TILBURG (ANP) - De Nederlandse Veiligheidsbranche gaat een nieuwe landelijke campagne beginnen om beveiligers te werven die tijdens de coronacrisis voor een ander beroep hebben gekozen. In de beveiliging zijn grote personeelstekorten en de wervingscampagne moet hier wat aan doen, aldus de brancheorganisatie.
De campagne heeft als slogan 'Hé beveiliger, je collega’s missen je!'. Tijdens corona werd veel beveiligingswerk stopgezet omdat bijvoorbeeld evenementen niet doorgingen, winkels dichtgingen en luchthavens zoals Schiphol plat kwamen te liggen. Daardoor gingen veel beveiligers gedwongen op zoek naar ander werk. Maar die beveiligers zijn wel gekwalificeerd en er is grote behoefte aan mensen voor security. Zij worden dan ook opgeroepen hun oude beroep weer op te pakken.
De campagne is de komende maanden zichtbaar via diverse media. Vanaf donderdag zijn de eerste twee commercials onder meer te zien via de website van de Nederlandse Veiligheidsbranche.
Meer uit Financieel
AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag hoger gesloten. Daarmee lijkt het optimisme onder beleggers over het standhouden van het staakt-het-vuren in het Midden-Oosten verder toegenomen.
24 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Topman Ben Smith van Air France-KLM heeft vorig jaar 5,1 miljoen euro verdiend, meer dan drie keer zoveel als KLM-topvrouw Marjan Rintel. Dat bleek vrijdag uit het jaarverslag van het luchtvaartconcern. Minister van Financiën Eelco Heinen (VVD) had al laten weten bezwaar te willen maken tegen de hoogte van de beloning van Rintel. Een woordvoerster van het ministerie bevestigt na berichtgeving van RTL Z dat Nederland ook bezwaar zal maken tegen de beloning van haar baas in Parijs.
28 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Huurders in een wooncomplex in Alkmaar moeten meewerken aan het aansluiten van hun woningen op het warmtenet. Dat heeft een rechter in Noord-Holland bepaald. Als ze niet meewerken, wordt een dwangsom van 500 euro per dag opgelegd.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Europa heeft over drie weken een structureel tekort aan kerosine als de Straat van Hormuz gesloten blijft. Dat stelt de koepelorganisatie van Europese luchthavens ACI Europe. Een tekort aan vliegtuigbrandstof zal tot grote verstoringen leiden op luchthavens in Europa, waarschuwt de organisatie.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag aan het begin van de handelsdag niet ver van hun plek gekomen. De aandacht op de financiële markten blijft gericht op het broze bestand dat de Verenigde Staten en Israël hadden afgesproken met Iran. Dit weekend beginnen naar verwachting vredesonderhandelingen tussen de VS en Iran.
2 uur geledenDUBLIN (ANP/DPA/AFP) - Protesten tegen hoge brandstofprijzen in Ierland gaan hun vierde dag in, waardoor problemen bij de bevoorrading van tankstations toenemen. Demonstranten blokkeren onder andere brandstofdepots en een belangrijke raffinaderij.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Intertoys neemt de bekende speelgoedwebshop Lobbes.nl over. De speelgoedwinkelketen krijgt een meerderheidsbelang van 75 procent in moederbedrijf Wings Holding.
6 uur geleden