Beveiligingsbranche start campagne om oud-beveiligers te werven
TILBURG (ANP) - De Nederlandse Veiligheidsbranche gaat een nieuwe landelijke campagne beginnen om beveiligers te werven die tijdens de coronacrisis voor een ander beroep hebben gekozen. In de beveiliging zijn grote personeelstekorten en de wervingscampagne moet hier wat aan doen, aldus de brancheorganisatie.
De campagne heeft als slogan 'Hé beveiliger, je collega’s missen je!'. Tijdens corona werd veel beveiligingswerk stopgezet omdat bijvoorbeeld evenementen niet doorgingen, winkels dichtgingen en luchthavens zoals Schiphol plat kwamen te liggen. Daardoor gingen veel beveiligers gedwongen op zoek naar ander werk. Maar die beveiligers zijn wel gekwalificeerd en er is grote behoefte aan mensen voor security. Zij worden dan ook opgeroepen hun oude beroep weer op te pakken.
De campagne is de komende maanden zichtbaar via diverse media. Vanaf donderdag zijn de eerste twee commercials onder meer te zien via de website van de Nederlandse Veiligheidsbranche.
Meer uit Financieel
SAN FRANCISCO (ANP) - Met zijn kritische tweets over het bedrijf Twitter dupeerde Elon Musk in 2022 opzettelijk de aandeelhouders van het sociale medium. Dat oordeelde een jury vrijdag in een rechtbank in San Francisco.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten heffen tijdelijk sancties op voor Iraanse olie die momenteel al wordt verscheept. Het Amerikaanse ministerie van Financiën heeft laten weten dat de verkoop en levering van olie en olieproducten die zich voor vrijdag op schepen bevonden, tot 19 april zijn toegestaan.
4 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iran heeft geen overschot aan ruwe olie om aan andere landen te verkopen. Dat stelt een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Olie. De Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent had eerder aangegeven dat de Verenigde Staten overwegen de sancties op Iraanse olie die al wordt verscheept, op te heffen.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Iran heeft geen overschot aan ruwe olie om aan andere landen te verkopen. Dat stelt een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Olie. De Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent had eerder aangegeven dat de Verenigde Staten overwegen de sancties op Iraanse olie die al wordt verscheept, op te heffen.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met flinke verliezen gesloten. Dat maakte het de vierde week op rij dat Wall Street lager is geëindigd. Beleggers blijven zich zorgen maken over de Iranoorlog. Afgelopen nacht voerde Iran opnieuw vergeldingsaanvallen uit op Golfstaten en Israël voerde vrijdag weer aanvallen uit op Iran.
8 uur geledenBAGDAD (ANP/RTR) - Irak kan de meeste ruwe olie niet meer exporteren vanwege de Iraanse blokkade van de Straat van Hormuz. Het land roept daarom overmacht uit voor alle olievelden die ontwikkeld zijn door buitenlandse oliemaatschappijen. Dat melden bronnen binnen het Iraakse ministerie van Olie aan persbureau Reuters.
9 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse minister van Financiën heeft de Europese Commissie opgeroepen snel met een voorstel te komen om de "crisiswinsten" in de energiesector in te zetten om consumenten te helpen. De prijzen voor onder meer olie en gas zijn flink gestegen sinds de Iranoorlog. Daardoor is bijvoorbeeld tanken duurder geworden.
10 uur geleden