Beugelsdijk nog niet geschorst en kan spelen voor Sparta
ROTTERDAM (ANP) - Tom Beugelsdijk kan zaterdag meedoen bij Sparta Rotterdam tegen Go Ahead Eagles. De verdediger kreeg vorige week in de gestaakte wedstrijd tegen Vitesse zijn vijfde gele kaart en zou eigenlijk geschorst zijn, maar de KNVB heeft de club laten weten dat die kaart pas wordt doorgevoerd nadat de wedstrijd is uitgespeeld.
De voetbalbond besliste dinsdag dat de resterende minuten van het gestaakte duel tussen Vitesse en Sparta Rotterdam moeten worden gespeeld, zonder publiek. De nieuwe speeldatum is nog niet bekend.
Het duel in het Gelredome in Arnhem werd afgelopen vrijdag met nog ruim 6 minuten blessuretijd op de klok voortijdig beëindigd. Sparta leidde met 1-0. De scheidsrechter besloot niet meer verder te spelen nadat eerst een supporter op het veld was gekomen, vervolgens doelman Maduka Okoye van Sparta een drinkbeker tegen zijn hoofd kreeg en daarna vanuit de tribune met meest fanatieke fans van de thuisclub een vuurwerkbom werd gegooid.
Meer uit Voetbal
MONTERREY (ANP) - Zweden begint zaterdag met een goed gevoel aan de ontmoeting met het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. De Scandinaviërs, die zich ternauwernood voor het toernooi wisten te plaatsen, versloegen Tunesië in Monterrey met ruime cijfers: 5-1. Zweden gaat daarmee aan de leiding in groep F, voor Japan en Nederland, die eerder op zondag in het Dallas Stadium met 2-2 gelijkspeelden.
22 minuten geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Hajime Moriyasu overlaadde zijn spelers van Japan met complimenten na het gelijkspel in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen het Nederlands elftal (2-2). "Het is jammer dat we de wedstrijd niet hebben gewonnen", zei hij op een persconferentie in het Dallas Stadium. "Maar ik denk dat dit een goed resultaat voor ons is."
24 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivoorkust heeft in de nacht van zondag op maandag op het WK voetbal met 1-0 van Ecuador gewonnen. Invaller Amad Diallo maakte in de blessuretijd het enige doelpunt van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium. Het was de eerste van een reeks van zes wedstrijden in het stadion dat normaal gesproken het onderkomen is van het American football-team van de Philadelphia Eagles.
2 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman staat achter zijn wisselbeleid in de slotfase van het eerste duel van het Nederlands elftal met Japan (2-2) op het WK. "Daar heb ik zeker geen spijt van", zei de bondscoach in de perskamer van het Dallas Stadium.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Oranje-international Jan Paul van Hecke heeft een flinke wond aan zijn rechteroog overgehouden aan de eerste WK-wedstrijd tegen Japan. De verdediger kwam, na een voorzet vanaf de zijkant, al in de eerste minuut in aanraking met een hoofd van een van de Japanse spelers.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman kan leven met het gelijkspel van het Nederlands elftal in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan (2-2). "Als je tweemaal hebt voorgestaan, ben je niet helemaal tevreden", zei de bondscoach. "Maar op basis van de kansen en goede momenten aan beide kanten, want ik vond het een topwedstrijd, dan kun je wel vrede hebben met een gelijkspel."
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Virgil van Dijk had begrip voor een serie verdedigende wissels van zijn bondscoach Ronald Koeman in de slotfase van het eerste duel op het WK met Japan. Daarna leek Oranje het initiatief te verspelen en maakte de tegenstander uit Azië in de 88e minuut gelijk (2-2). "Je weet ook dat het nog gevaarlijk kon worden", zei de aanvoerder. "We hielden het na die wissels goed dicht. En Japan moest aanvallender spelen, dus er lag ook ruimte. Helaas scoren ze na een spelhervatting."
5 uur geleden