Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Betsema zegeviert in veldrit Eeklo

Betsema zegeviert in veldrit Eeklo

EEKLO (ANP) - Denise Betsema heeft haar vorm in de slotfase van het veldritseizoen onderstreept met een zege in de Ethias Cross in Eeklo. De renster van Texel duelleerde vooral met landgenote Manon Bakker, die op 5 seconden achterstand als tweede finishte. Wereldkampioene Lucinda Brand eindigde als derde.

Betsema nam vanaf de start het initiatief, maar Bakker nam na twee ronden het commando over. In de vijfde en voorlaatste ronde op het technische parcours was Betsema terug aan de leiding en reed ze met een pittige versnelling weg. Toch werd het nog spannend in de laatste ronde, omdat Betsema, die brons won op het WK in Oostende, met haar fiets bleef haken op een heuveltje. Bakker had de kans voorbij te komen, maar maakte ook een foutje en moest van de fiets.

Quinten Hermans won de wedstrijd bij de mannen. De Belg ging er halfweg vandoor en werd niet meer achterhaald. Toon Aerts arriveerde op 15 seconden achter Hermans als tweede, Europees kampioen Eli Iserbyt werd derde. Corné van Kessel was de beste Nederlander op de vierde plaats.

Meer uit Sport

Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

2 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

2 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

2 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

4 uur geleden
Schaatsster Jackson draagt Amerikaanse vlag bij opening Spelen

MILAAN (ANP/RTR) - Schaatsster Erin Jackson is komende vrijdag een van de twee vlaggendragers van de Amerikaanse ploeg, tijdens de openingsceremonie van de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina. Bobsleeër Frank Del Duca is de andere. De twee werden gekozen via een stemming onder de Amerikaanse sporters.

4 uur geleden
Winterspelen vallen veel duurder uit dan begroot

MILAAN (ANP/RTR) - De voorbereidingen van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina hebben meer gekost dan aanvankelijk begroot. Dat zei directeur Andrea Varnier van het organisatiecomité op een zitting van het Internationaal Olympisch Comité in Milaan.

5 uur geleden