Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Betalingsverwerker Adyen groeit hard door

Betalingsverwerker Adyen groeit hard door

AMSTERDAM (ANP) - Betalingsverwerker Adyen is hard doorgegroeid in het derde kwartaal. Het Amsterdamse bedrijf, dat transacties voor bedrijven als McDonald's, eBay en H&M afhandelt, houdt dan ook vast aan de verwachtingen voor dit boekjaar.

Adyen fungeert bij betalingen online of aan de kassa als schakel tussen verkopers en banken. In de maanden juli, augustus en september handelde het fintechbedrijf transacties af met een totale waarde van 320,6 miljard euro, 32 procent meer dan een jaar eerder. De eigen omzet steeg minder hard. Met 498,3 miljoen euro lagen de opbrengsten 20 procent hoger dan in het derde kwartaal van vorig jaar. Over de winst gaf Adyen geen details bij zijn kwartaalupdate.

Voor heel 2024 rekent Adyen nog altijd op een omzetstijging tussen de 20 en 29 procent. De winstmarge gaat volgens de verwachtingen van Adyen ook omhoog. In 2026 wil het betalingsbedrijf van iedere euro aan omzet minstens 50 cent overhouden als winst voor aftrek van rentebetalingen, belastingen en afschrijvingen.

Meer uit Financieel

Air Canada schort plannen voor hervatting vluchten op

MONTREAL (ANP/AFP) - Air Canada heeft zijn plan voor de hervatting van vluchten opgeschort, meldt de luchtvaartmaatschappij. Aanleiding voor het besluit is dat de Canadese vakbond voor overheidspersoneel zijn leden had opgedragen niet te luisteren naar de instructies van de Canadese overheid om de staking te beëindigen en weer aan het werk te gaan.

6 uur geleden
Israëlische economie krimpt door oorlog met Iran

TEL AVIV (ANP/BLOOMBERG) - De Israëlische economie is in het afgelopen kwartaal onverwacht gekrompen, vooral doordat de twaalfdaagse oorlog met Iran in juni het bedrijfsleven vrijwel volledig tot stilstand bracht.

10 uur geleden
Air Canada beëindigt staking na ingrijpen Canadese overheid

MONTREAL (ANP/AFP) - Luchtvaartmaatschappij Air Canada hervat zijn vluchten later op de dag, na aanwijzing van de Canadese overheid om een staking te beëindigen. Alle stakende cabinebemanningsleden moeten uiterlijk om 20.00 uur Nederlandse tijd het werk hervatten.

13 uur geleden
Brussel wil dat huishoudens hun spaargeld gaan beleggen

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG) - Brussel is van plan om biljoenen euro's aan spaargeld van Europese huishoudens vrij te maken door mensen te stimuleren om te beleggen in aandelen. De Europese Unie ziet daarbij Zweden als voorbeeld.

15 uur geleden
Air Canada schrapt opnieuw vluchten door staking cabinepersoneel

MONTREAL (ANP/AFP) - Door een driedaagse staking van het cabinepersoneel van Air Canada worden ook zondag veel vluchten van de Canadese luchtvaartmaatschappij geannuleerd. Hierdoor gaan ook enkele vluchten tussen Schiphol en de Canadese steden Montreal en Toronto niet door, blijkt uit vluchtinformatie van Schiphol.

17 uur geleden
Onderzoek in VS naar 'sensuele' gesprekken Meta-bots met kinderen

WASHINGTON (ANP/AFP) - Een senator in de Verenigde Staten heeft een onderzoek aangekondigd naar chatbots van Meta, het moederbedrijf van Facebook, Instagram en WhatsApp. Hij wil opheldering over gesprekken tussen kinderen en chatbots die werken met geavanceerde kunstmatige intelligentie. Meta zou zijn AI-chatbots expliciet hebben toegestaan om "romantische of sensuele" gesprekken te voeren met kinderen, berichtte persbureau Reuters deze week.

1 dag geleden
Cabinepersoneel Air Canada staakt, 700 vluchten geschrapt

MONTREAL (ANP/AFP) - Stewards en stewardessen van de Canadese luchtvaartmaatschappij Air Canada zijn in staking gegaan naar aanleiding van een geschil over hun loon. Het gaat om 10.000 werknemers die volgens de vakbond Canadian Union of Public Employees (CUPE) hogere lonen willen en ook betaling voor werk buiten de cabine, zoals bij het in- of uitchecken van passagiers. De staking duurt naar verwachting 72 uur.

1 dag geleden