Betaalbedrijf Klearly haalt 6 miljoen op voor Europese expansie
AMSTERDAM (ANP) - Betaaldienstverlener Klearly heeft in een investeringsronde 6 miljoen euro extra groeikapitaal opgehaald. Daarmee wil de Amsterdamse start-up verder uitbreiden in Europa. Tot de investeerders behoren onder andere oud-bestuurders van betalingsverwerker Mollie en betaaldienstverlener Adyen.
Klearly is op dit moment actief in Nederland, Duitsland en België. Welke landen daarbij komen, is nog niet bekend. Volgens een woordvoerder wordt in ieder geval gekeken naar de grotere markten in Europa. "De investeringsronde is net afgelopen, dus daar moeten nog afspraken over worden gemaakt", laat hij weten.
Klearly werd opgericht in 2022. De technologie die de onderneming aanbiedt, maakt het mogelijk om ieder apparaat in te zetten als pinapparaat, bijvoorbeeld ook telefoons. Sinds de lancering van de app in 2023 hebben 4000 gebruikers zich volgens Klearly aangemeld.
Hoeveel het bedrijf waard is na de nieuwe investeringsronde, wil de zegsman niet zeggen. In aanloop naar de lancering wist het bedrijf al 2,1 miljoen euro op te halen bij investeerders.
Meer uit Financieel
LEEUWARDEN (ANP) - Bij de zuivelfabriek van FrieslandCampina in Leeuwarden gaan ongeveer honderd werknemers maandag een staking houden van zestien uur in het cao-conflict in de zuivelindustrie. Volgens vakbond FNV begint de staking om 14.00 uur en duurt de actie tot dinsdagochtend 06.00 uur.
24 minuten geledenMILAAN (ANP/BLOOMBERG) - De Italiaanse bank Intesa Sanpaolo heeft een bod uitgebracht op Banca Monte dei Paschi di Siena, de oudste bank ter wereld. Het bod van 30,6 miljard euro van Intesa op Monte dei Paschi komt een dag na het fusievoorstel van de Italiaanse bank BPM aan Monte dei Paschi.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tienduizenden langdurig zieken dreigen hun ontslagvergoeding mis te lopen door maatregelen van het kabinet-Jetten. Daarvoor waarschuwt vakbond CNV. De bond hekelt de kabinetskeuze om werkgevers niet meer te gaan compenseren als ze een transitievergoeding moeten betalen aan medewerkers die na twee jaar ziekte ontslag krijgen. Gedupeerden lopen daardoor gemiddeld 17.000 euro mis, becijfert CNV.
1 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De olieprijzen gingen maandagochtend hard omhoog door het opgelaaide geweld in het Midden-Oosten. Israël heeft militaire doelwitten in Iran aangevallen na Iraanse raketaanvallen op Israël. Daarmee is er weer onzekerheid ontstaan over een vredesdeal tussen Iran en de Verenigde Staten en een volledige heropening van de Straat van Hormuz voor olietankers.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Onlinebank Revolut gaat in Nederland telefoonabonnementen aanbieden. Klanten van de bank kunnen binnenkort vanuit hun bankapp een mobiel abonnement afsluiten voor data, bellen en sms'en. De bank is naar eigen zeggen de eerste financiële speler in Nederland die een volwaardige telecomdienst aanbiedt.
3 uur geledenMILAAN (ANP/BLOOMBERG) - De grotere Italiaanse bank Banco BPM heeft aan rivaal Monte dei Paschi di Siena, de oudste bank ter wereld, een fusie tussen gelijken voorgesteld. Als dit tot een samenvoeging leidt, zou dat de op een na grootste bankgroep van Italië opleveren, met een beurswaarde van meer dan 50 miljard euro.
16 uur geledenWENEN (ANP/RTR) - Oliekartel OPEC en bondgenoten als Rusland hebben zondag voor de vierde maand op rij besloten hun productiedoelen voor olieproductie op te schroeven. Ze voegen wederom 188.000 vaten olie per dag toe aan hun productiedoelstelling. Het gaat wel om een symbolische verhoging, aangezien de Straat van Hormuz zo goed als afgesloten is en de olielveringen ernstig zijn verstoord.
17 uur geleden