Bestuurder van Lamborghini die in sloot belandde, meldt zich
HEEMSKERK (ANP) - De bestuurder van de geleende trouwstoet-Lamborghini, die zaterdagmiddag in een sloot in Heemskerk belandde, heeft zich alsnog gemeld bij de politie.
De politie kende vlak na het ongeluk al de identiteit van de bestuurder maar wist nog niet waar hij verbleef. De politie zegt de man nog uitgebreid te gaan verhoren en te onderzoeken hoe het ongeval heeft kunnen plaatsvinden.
Het ongeval gebeurde zaterdag aan de Communicatieweg in de Noord-Hollandse plaats. Volgens de bestuurder van een andere auto maakte de Lamborghini deel uit van een trouwstoet, die hem tegemoet kwam rijden. Door onbekende oorzaak raakte de bestuurder van de Italiaanse sportwagen de macht over het stuur kwijt, slipte, kwam op de verkeerde weghelft terecht en raakte de andere auto. De Lamborghini belandde uiteindelijk in de berm en kwam tot stilstand in de sloot.
Meer uit Binnenland
DE BILT (ANP) - Voor het oosten van het land is code oranje afgegeven vanwege zware onweersbuien die plaatselijk kunnen voorkomen. Het KNMI meldt dat er bij de buien kans is op grote hagelstenen, zware windstoten en veel regen in korte tijd.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Een groep van zes mensen heeft vernielingen aangericht bij de Mevlana Moskee in Rotterdam-West. Dat gebeurde op het moment dat er in het gebouw mensen aanwezig waren, meldt de politie.
1 uur geledenDE BILT (ANP) - In heel Nederland geldt vrijdagmiddag en -avond code geel vanwege de kans op zware onweersbuien. In de loop van de avond trekken de zwaarste buien volgens het KNMI naar Duitsland weg.
2 uur geledenZANDVOORT (ANP) - In het stationsgebied, de middenboulevard en het bijbehorende strand in Zandvoort geldt tot en met zondag 31 mei een noodverordening. Dat laat de gemeente op haar website weten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Viroloog Marion Koopmans vindt dat Nederland niet genoeg doet om klaar te zijn voor een volgende pandemie. Ook voor de corona-uitbraak in 2020 was deze pandemische paraatheid niet voldoende en miste zij urgentie, zei ze tijdens haar verhoor in de parlementaire enquête over corona.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Viroloog Marion Koopmans heeft tegenover de parlementaire enquêtecommissie corona hard uitgehaald naar "bepaalde politici" die bedreigingen aan haar adres hebben aangewakkerd. Zij noemde geen namen, maar hekelde met name de complottheorieën rond het coronavirus waarmee zij in verband werd gebracht. Daar deed vooral Forum voor Democratie aan mee.
4 uur geledenUITHOORN (ANP) - De politie heeft donderdagavond twee mensen aangehouden bij demonstraties rondom de komst van een asielzoekerscentrum in Uithoorn. Een 30-jarige man uit Uithoorn is aangehouden voor het gooien van een fles naar voorstanders van asielopvang. Een 19-jarige man uit Gouda werd meegenomen voor het verstoren van de openbare orde. Beiden zijn weer vrijgelaten.
5 uur geleden