Beste seizoensstart ooit van basketballers Milwaukee Bucks in NBA
MINNEAPOLIS (ANP) - De basketballers van Milwaukee Bucks hebben een clubrecord gevestigd door ook hun achtste wedstrijd van dit seizoen in de NBA te winnen. Onder aanvoering van Giannis Antetokounmpo waren de Bucks in Minneapolis te sterk voor Minnesota Timberwolves: 115-102. Antetokounmpo tekende voor een zogeheten triple-double: 26 punten, 14 rebounds en 11 assists.
Milwaukee Bucks beleefde nog nooit zo'n goede seizoensstart in de NBA. "Dit is weer een stap in de goede richting. We blijven bouwen", zei de Griekse vedette, die vorig jaar met de Bucks kampioen van de NBA werd.
Luka Doncic evenaarde een prestatie van de legendarische basketballer Wilt Chamberlain. De 23-jarige Sloveen van Dallas Mavericks kwam ook in de achtste wedstrijd van het seizoen, tegen Toronto Raptors, boven de 30 punten uit. Doncic had met 35 punten een groot aandeel in de nipte zege: 111-110. Alleen Chamberlain lukte het ooit ook om bij de start van de competitie in zoveel wedstrijden minimaal 30 punten te maken. In het seizoen 1959-1960 deed hij dat net als Doncic in de eerste acht duels; in 1962-1963 zelfs in de eerste 23.
Ondanks maar liefst 46 punten van DeMar DeRozan verloor Chicago Bulls met 123-119 bij Boston Celtics. Jayson Tatum gooide 36 punten bij elkaar voor de Celtics.
Meer uit Sport
BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
4 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
4 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
6 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
8 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
9 uur geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
11 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
1 dag geleden